Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

ile centymenrów mają wasze 1,5 roczne dzieci?i ile urosły od porodu?

Polecane posty

Gość inezja
mó syn ma 85cm przy porodzie miał49 czyli urósł 36cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak mial 1,5 roku mial 90cm dlugosci... jak sie urodzil to mial 54cm czyli urosl 36cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
moja się urodziła z 58 cm, a teraz ma 82 cm...i tak się zastanawiam, bo ciemiączko jej nie zarasta też czy nie ma zaburzonej gospodarki wapniowo-fosforanowej, chociaż wage ma dużą - 13 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołowana na maksa
moja ma 85 cm, urosła 33 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
daję 2 krople, bo tak kazała....powiedizała, że nic się nie dzieje, że wg niej wsyztsko oki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
czy wszyscy mają takie duże dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Cie pocieszyc, bo moja córcia tyle miala w 1,5 roczku, teraz jest 2,5 m-ca starsza i stanela w miejscu. Kazde dziecko inaczej rosnie. Spotkalam dziewczyne z synkiem na placu zabaw, patrze a chlopiec taki rezolutny, wszystko potrafil, i na drabinki wchodzil, przy nim moja corka (jego wzrostu) wygladala jakby nie wiedziala o co chodzi. Pytam dziewczyny ile jej synek ma, bo martwilam sie ze moja moze jakos wolno sie rozwija a ona na to ze 2,5 roku, czyli 10 m-cy starszy od mojej, zdziwilam sie ze moga byc tego samego wzrostu. Nie martw sie takimi rzeczami, na prawde nadejda wieksze zmartwienia, jeszcze przyjdzie taki m-c ze pojdzie w góre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
tak może bym się nie martwiła, niby dziekco bardzo rozwinięte, nie choruje itd,,ale to ciemiączko niezarosnięte i jakos sie martwie,,,lekarka kaze czekac, nie wiem czy isc do innego lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×