Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rooobertt..25

Spotkałem się z brzydką dziewczyną

Polecane posty

Gość rooobertt..25

Gadałam sobie w necie 2 msce z jedną fajną dziewczyną. Po cechach wyglądu które mi podała myslalem że będzie ładna - 170/55, długie blond włosy, zielone oczy. Zdjęcia nie wyslala gdyż jak twierdziła - nie ma aparatu. No i przyszło spotkanie. Te blond włosy to był jakiś żółty puch jak u kurczaka, z odrostami, bardzo rzadkie. Oczy wprawdzie zielone ale z wytrzeszczem. Pryszcze, wielki garbaty nochal. Krzywe usta, brzydkie zęby, nieforemna figura. Okropieństwo. Z trudem dotarłem do konca spotkania i na odchodne powiedziałem że się jakoś zgadamy lub zdzwonimy, bo jestem grzeczny i nie wyobrazam sobie powiedzieć lasce wprost że nic z tego. Ona teraz pisze i dzwoni ciągle, chyba zmienię nr telefonu. Co mam zrobić? Napisać jej coś ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Uuuu , napisz jej, ze na Nią nie zasługujesz. Nie powinno być trudne, bo być może to prawda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Wytłumacz jej że nie pasujecie do siebie i tyle, byle grzecznie. Przeproś. Zaproponuj jej abyście byli dobrymi znajomymi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznością
byłoby powiedzieć wprost, że nic z tego. To, co robisz - to zwykłe tchórzostwo. Napisz, że to jednak nie to co myślałeś i zrywasz znajomość - przecież to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jej poprostu ze nie jest w twoim typie, jak nie powesz tego wprost i sie bedziesz wykrecal od spotkania wymyslajac caly czas nowe powody to ci spokoju nie da :) Zrob to raz a dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Napisz jej ze ją przepraszasz ale nic z tego nie będzie bo ona nie jest w Twoim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak i tak sie zlozylo
ze wszystko miala nie takie jak trzeba.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwelinna
ja bym wolałamilczenie i urwanie kontaktu bez słowa niż uslyszeć że to nie to i że nie jestem w jego typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wy faceci
tylko na cyferki patrzycie jak ma170 i55 kg to bedzie zajebista :o znam duzo lasek ktore przy takim wzroscie maja troche wiecej ciala i sa sliczne i nie narzekaja na adratorow :o no ale jakby taka pisala z toba i by ci napisala ze wazy np ok 65-70 kg to bys ja uznal za paszczura :o zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie baw się w dyplomatę tylko prosto i po ludzku powiedz,że nie spełnia twoich oczekiwań i zakończ znajomość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznością
kwasss - jakby mi ktoś tak napisał, to od razu wiedziałabym, o co chodzi i że facet szuka wymówki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
I o to chodzi chyba nie? :P Poza tym nie oszukujmy się, każda z nas kiedyś to uslyszała i żyje. Hmmm ja nawet sama zaczęłam stosowac skutkuje jak diabli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz po prostu
że po przemyślenieu nie jeteś zainteresowany kontynuowaniem znajomości,bo z twojej strony nie zaiskrzyło. I tyle. Tylko grzecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu drogi
napisz jej poprostu ze nie psodobala sie ci pod wzgledem wizualnym i nie jest w twoim typie po co kombinowac?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ci sie z nią gadało? polubiłeś ją chociaż? nie mowie, ze masz sie z nia umawiac:P tylko jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz ze poznales nowa panne albo sie zeszles ze stara czy jakis taki bajer albo ze okazalo sie ze twoja byla jest w 3 miesiacu ciazy i ze wracacie do siebie dla dobra dziecka a jak nie zawsze mozesz powiedziec jej prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×