Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka Ze Śmietaną

WASZE IDEAŁY !!!

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wysoki blondyn o ciemnej karnacji i brazowych oczach:) styl skejta:P i szczupły baaardzo:P z wlosami krotkimi lub troche dluzszymi taki grzybek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czegos takiego musi miec ladne rysy twarzy krotkie wlosy i byc szczuply wojewodzki sie fajnie ubiera,lubie taki styl:) co do wlosow, oczu itd to podobaja mi sie rozni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besrsy są the best
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mi się nie podoba :o jest taki jeden ❤️ ale tu chodzi raczej o charakter a nie o wygląd :P chociaz nie. wygląd też ważny :D pociąga mnie w nim blask jego białych zębów ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest ładny:D jak wam się może nie podobać:D ja myslałam,że on się podoba wszystkim. no ale tak...mam podobno beznadziejny gust,wszyscy mi to mówią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 176cm, wyzszy ode mnie(zeby nie bylo), brazowe wlosy, zielone oczy, sylwetka chlopca,ostatnio jak przytyl to stala sie bardziej meska, zawsze opalony naturalnie, bo opalenizna z wakacji zostaje mu do ok kwietnia/maja :), to tyle z wygladu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biskup Paweł
Jaki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak:D zly nie jest ale taki debilkowaty troche ten jego usmiech:P ja tak nie umiem przeciez jest wielu zalozmy szczuplych, wysokich brunetow z niebieskimi oczami ale kazdy inaczej wyglada ja bym musiala zobaczyc na zywo opisy gowno daja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ponize 176 to dla kobiety wiezowca kurdupel, ale dla takiej normalnej jest ok. mi pasuje-tobie nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jaka jestem i mi ze soba dobrze,a jak Tobie sie cos nie podoba to sie nie odzywaj:-O szkoda ze Ju nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j aaa dziewczynkaa
nieznany sprawca o czym ty kurwa piszesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×