Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka Ze Śmietaną

WASZE IDEAŁY !!!

Polecane posty

odradzam znam jednego geja dosc dobrze maaaaaaaatko co to za cioooooooooota:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany Sprawca >> wzrost 176cm Facet poniżej 180 cm wzrostu to kurdupel i nędzna imitacja mężczyzny z tyms twierdzeniem :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowy nie ma o fotkach,jeszcze mnie ktoś namierzy :/ i dowie się,że jestem lesbijką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wygląd, to długie włosy, wzrost powyżej 1m 60cm i sympatyczny ciepły uśmiech :) Ale wygląd jest bardzo mało ważny :) przecież zazwyczaj można schudnąć, przytyć, zapuścić włosy, ogolić zarost, etc. Gorzej z dalszym ciągiem :O Otóż: mile widziana sympatia dla gotyku, metalu i folku oraz ubrań czarnych i w kolorach ziemi. Wiek: 26-33 lata. Chęć szwędania się ze mną kilometrami po lesie (w każdą pogodę, również zimą). Kreatywność, niechęć do rutyny. Umiejętność gotowania. Podobne poglądy na życie, podobny kodeks moralny. Empatia. Nie ma takich :O Przegrałam życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi sie raz jeden wydawal bardzo fajny a jak go poznalam blizej stwierdzilam ze to tepak i jakis falszywiec chory na glowe:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aahahah xD piosenkarz O.o ale moj ex byl troszke podobny, mnięęę sie jego oczy najbardziej podobaja...z reszta ja zawsze zwracam uwage na facetow z takimi oczami :P bossski hehe to sie podjarałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cczikan
Moj ideal a jest, na mnie najbardziej dziala jego glos .. nic nie musze pisac wiecej, zaczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×