Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

Kto ma profil na fotce?

Polecane posty

moze znajde gdzies w necie :) smieszne bylo najlepszy byl tekst o tym ze do autobusu komunikacji miejskiej mozna wsiasc tylko drzwiami od kierowcy. A koles ktory mi to pokazywal byl wlasnie kierowca takiego autobusu i ze smutna mina stwierdzil "to nie moja wina, ja tylko robie co mi kaza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bo nie moge znalezc :) jakbys wiedziala skad moge to wziac daj znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja :D Bez zdjęć, do przeglądania innych profili. Ale teraz to nawet żal tam zaglądać, bo sam 14tki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaka88 - moje własne, podpuchnięte i bez makijażu :D Ale nikt nie jest doskonały, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss, przepraszam za pomyłkę w nr przy nicku, Vaka87, a nie 88 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek41+
ja pierdolę. wyglądasz jak brat bliźniak jarka84 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek41+
najwiekszego debila forume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaka87 - mężczyzna bez makijażu to jak najbardziej pożądane zjawisko (przynajmniej dla mnie). Chociaż w dzisiejszych czasach, postępującej dobie metroseksualnych facetów, hmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam czasem lekko rzesy podkrecic, usta podmalowac, troche pudru, zelu, solarium tak dla zdrowia nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przesady, moj kontakt z kosmetykami ogranicza sie do mydla, szamponu, zelu pod prysznic, dezodorantu, wody po goleniu i to by bylo chyba na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacunek w takim razie. Znam wielu mężczyzn, którzy sami nie potrafią obciąć sobie paznokci. Stąd moje niecodzienne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kto im obcina? mama? :o ja obcinalem sobie nawet jak mialem gips na prawej rece :) jak sie chce to sie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym, którzy mieszkają jeszcze z rodzicami, to mamuśki obcinają :P A innym? Hm, może ich kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miejscu tych kobiet kopnalbym w doope taka niedorajde :) jak nie potrafi sobie paznokci obciac to co dopiero naprawic kran albo wywiercic dziure w scianie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×