Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hrabianka33

MAM BARDZO WILGOTNA ...

Polecane posty

Jak sie podniece jestem bardzo wilgotna,i moj ex czul sie jak by walil wiadro- tak okreslil -( , troche mnie to smuci ze moze jestem za gleboka i duza, osobiscie nie czuje ze mam luzy, ale mnie to zmartwilo, ze jest nie za ciasno,co zrobic by to zmienic?Czy to jest cos zlego ze mnie sex az tak podieca ze robie sie wilgotna...czy wy kobiety tez tak macie?Prosze o szczere odpowiedzi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Tak określił? Ale łoś. W dodatku z małym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze możesz anala nadstawić
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak mogl tak powiedziec ;/ przecierz jemu powinno zalezyc aby ci bylo dobrze .. a on o sobie mysli ? ... grunt ze ci jest super .. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentelmen z urodzenia
Jak mawia mój szofer, Ronnie Mcbride absolwent królewskiej akademii mechanicznej- podstawą jest dobre smarowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żubrzyk- w kieliszek ci nalac-) czy wolisz z gwinta;-) a tak serio to szkoda ze nie mam z ex kontaktu bo powiedzialabym mu ze srednia eu.to 14cm,a mu brakuje 8cm.;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gentelman z urodzenia--Widze ze temat nie jest ci obcy:-) jestes na poziomie teoretycznym czy praktycznym?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal mi was
samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propozycja sam w sobie kuszaca i to bardzo,tylko o pare lat praktyki za malo:-) Jakos niedowierzam ze mozebyc az tak dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos ma opory do mlodszych ,no chyba ze jest nie zabardzo przystojny to co innego...:-) moze fotka cos to zmieni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×