Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzies to bylo

Doradzicie co mu napisac ... ?

Polecane posty

Gość gdzies to bylo

tydz temu wrocilam z wakacji. bylam (konkretnie to po moich wczasach ze znajomymi dojechalam do brata i jego zony) w malej miescinie nadmorskiej. Codziennie chodzilismy do najblizszej knajpy na rybke a wieczorami na piwko. Byl tam sympatyczny barman, czesto na mnie spogladal, dosiadal sie jak mial wolna chwile, jednej nocy nawet z nami troszke przechylil ;) jednym slowem zakumplowal sie z nami (glownie dzieki mojemu bratu) na poczatku w zartach probowali mnie z nim 'swatac', dogadywac ze jak to on na mnie patrzy, ooo przyszlisy to R. juz leci do Ciebie i takie tam;) - wszystko w zartach, on tez to slyszal ale widac bylo ze nie mialby nic przeciwko;) ja sie troche wkurzalam na poczatku bo chlopak kompeltnie nie w moim typie, zaklopotany lekko, bylam na nie i juz;) no ale po czasie fajnie sie gadalo (chociaz sam na sam okazji nie bylo) i tak nawet go 'polubilam'. Gdy sie zegnalismy w dniu wyjazdu, uscisnal mnie za reke i powiedzial ze strasznie milo mu bylo mnie poznac i kto wie moze sie jeszcze zobaczymy... no i tak z nudow po paru dniach przypomnialo mi sie o nim i znalazlam go na n-k. napisalam wiadomosc, odpisal dzis po 4 dniach- nie ma tam dostepu do neta i wiedzialam o tym. No i teraz moje pytanie, bo nie wiem co odp i czy w ogole odpisywac. W odpowiedzi bylo wytlumaczenei dlaczego tak pozno odpisuje, ze bardzo sie cieszy ze sie odezwalam, mily komplement na koniec i tyle.... zadnego pyt ani nic (np co u mnie), bo tak to by poszlo. Ogolnie to widac bylo ze byl zadowolony z tego co ja mu napisalam, ale przeciez nie podziekuje tylko za komplement, a tez nie chce byc jakas nachalna czy pisac glupot... poradzcie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
"jestes mym panem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×