Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...perła...

kupowala ktoras z was takie bluzeczki??? - allegro.

Polecane posty

Gość bvcg
bluzeczki bardzo ładne i dobra cena,co do negatywow nie patrz na to ta osoba ma ogromna sprzedaz sama mam sklep internetowy i cos o tym wiem,są rozni ludzie a poczta działa czasem karygodnie i za to ze poczta tak działa oni potrafia postawic negatywa sama dzis od takiego jednego barana dostałam,brak słow naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaki to material
??? zapewne strasznie sztuczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaki to material
w sumie calkiem fajne, podobaja mi sie i tez bym sie skusila, tylko kurcze ja mam waskie ramiona i malutko w biuscie:P wiec pewnie by wisialo?? jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem drobnej budowy i rzeczywiście, biust wydaje się troszkę mniejszy ale bluzka lezy na mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za wypowiedzi:) aramanda--> moglabys napisac jaki to material mniej wiecej? miekki, mily w dodtyku?to jest jakas bawelna z domieszka, czy jakis poliester? aha i jaki wzielas kolor?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies tanie te bluzki, ciekawe czy naprawde takie jak na zdjeciach. Sama bym zamówiła :) bo niektóre są naprawde super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, po takiej cenie nie ma co się spodziewać cudów, aczkolwiek materiał jest ok, miły w dotyku, fajnie się nosi. Obawiałam się trochę, że szwy mogą puszczać, ale na szczęście jest dobrze zszyta. Zastanawiałam się nad kolorem czarnym, czerwonym, śliwkowym i szarym. W końcu wzięłam ten ostatni. Myslałam, że będzie jasny, aczkolwiek ten ma ciemny odcień. Jeszcze jedna sprawa - naprawdę wiele osób zamawia tą bluzkę.... Chcoiaz nie spotkałam jeszcze osoby, która by ją na sobie miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bluzce jest tylko mała metka z rozmiarem, ale będzie to bawełna z domieszką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma ta z bufiastymi rękawami. zamowila ja wlasnie u tego sprzedawcy na allegro. i jest zadowolona, bluzka fajna, material tez calkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z rekawkami 3/4? wlasnie nie wiem, czy moge taka nosic jak nie jestem chudzielcem? nie wiem czyterekawki nie zrobia ze mnie pudziana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×