Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zła mama

brak słow

Polecane posty

Gość zła mama

mam 15 letnia córkę.weszła w okres buntu,dojrzewania. ale nie o tym.od roku chiała przebic sobie kolczyk w języku.rok czasu nie pozwalałam .gdzies przed wakacjami powiedziałam ok.poszłysmy do kosmetyczki,przebiła ten język.przez dwa tygodnie gotowałam i miksowałam papki.cóż..koczyk sie nie przyjąl.w poniedziałek ma iśc na operacje ponieważ zrobił jej sie na języku guz.usłyszałam od laryngologa,że jestem idiotka nie matka ,że jak mogłam pozwolic na tamie coś.probowałam powiedzieć ,że nie miałam wpływu bo córka zrobiłab\y to po kryjomu.poszła nastepna salwa,żę jak ,żę 15 letnie dziecko na rządzi ,że jak teraz będzie cos nie tak to moja winaa. zdjae sobie sprawe ,że to moja winadostałam opierdol za jej 7 kolcztkow w uchu.mnie one nie przeszkadzają .napawde.nie liczy sie dla mnie ile ktos ma kolcztkow w uchu ale jakim jest człowiekiem.córka sie bunty\uje,ma swoj styl ale jest najukochanszym dzieckiem pod słońcem.os byłej teściowej usłyszałam ,że niech cierpi bo ma to na właśne zyczenie. gdybym była bardziej sroga nie doprowadziłabym do tej sytacji.jest miżle ,bo dupa ze mnie nie matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoje dziecko i chciałaś wybrać mniejsze zlo- a lekarz niech spada na drzewo mój mały gdy miał ponad 2 lata przebił sobie ucho w żłobku- od szanownej pani laryngolog dowiedziałam się że jestem wstrętna matką, bo zamiast siedzieć z dzieckiem pracuję - i nie wiem co się z nim dzieje! ciekawe gdyby to oni musieli stawać przed dylematami olej, zapomnij i tyle- córka bedzie miała nauczkę do końca życia przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Nie zawsze da sie dzieciaka upilnowac, chocby sie i pod kluczem trzymalo, jak ma faze buntu i tak ci dopiecze. Rzeczywiscie, ze nauczke dobra bedzie miala, ale szkoda, ze sie to tak skonczylo. Lekarze maja troche racji poniewaz przebijanie chrzastki malzowiny usznej niesie ze soba ryzyko infekcji chrzastki - trudna do leczenia a i ucho moze zostac zdeformowane. CO do jezyka to wiadomo,ze trudno gojaaca sie rana narazona na infekcje a do tego nawet jak wszystko sie uda ok, to takie obijanie sie kolczyka po zebach moze bezpowrotnie uszkodzic szkliwo. Ja bym jednak mojej corce starala sie wytlumaczyc dlaczego to nie jest dobry pomysl, raczej niz pozwolila na to. Jezeli jednak zrobilaby to za moimi plecami mimo wszystko, to dalabym sobie spokoj i kompletnie ignorowalabym ten fakt, ani razu nie wspominajac o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu zachowalabym sie identycznie - tylko bym jej pewnie papek nie robila ;) naprawde moim zdaniem zachowalas sie ok - a skoro ona rok chciala to zrobic, tzn ze nie byl to jednorazowy kaprys. a ze sie kolczyk nei przyjal - zdarza sie. sama mam kolczyk w jezyku, na szczescie mi sie przyjal i wszystko bylo ok. moja 13 letnia siostra chce kolczyk w ustach, w wardze, mama i siostra jej nie pozwalaja. ja bym pozwolila, ale co najmniej za rok - kazdy taki pomysl powinien chyba przetrwac troche czasu jako pomysl. No i 13 lat to jednak mniej niz 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie zasadnicze: Po co kobiety przekłuwają sobie języki i wsadzają tam sobie kolczyk lub ćwiek? Sprawa jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry miła
Turquoise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popraprany - jak zapytalam moja przyjaciolke po co sobie jezyk przbeila to tonem oczywistym powiedziala "no zeby lepiej robic loda" ja , zanim sobie przebilam, wiedzialam ze niby lepiej jest, ale nie byl to zbyt istotny powod. raczej zwyczajnie mi sie to podobalo. i chcialam sprawdzic, czy jestem w stanie odwazyc sie na taki krok (bo zawsze balam sie bólu). poza tym to fajna zabawka w ustach :) no i moja ówczesna sytuacja osobisto-emocjonalna wymogła jakby na mnie COŚ i tym czymś był kolczyk i towarzyszący mu ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie wiekszosc chyba robi z tego powodu wlasnie (lodzik) i zwyczanie szpan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie wiekszosc chyba robi z tego powodu wlasnie (lodzik) i zwyczanie szpan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że takie przbijanie się w wielu miejscach, lub tatuowanie ciała bez opamiętania, to choroba. Autorko topiku, te 7 kolczyków w uchu wystarczy. Nie wiesz, że przez takie kolczykowanie tkanka może obumrzeć? Jak będzie tak dalej katować to ucho, to może się skończyć amputacją fragmentu małżowiny (to nie żart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry miła
Turquoise ale w sumie wiekszosc chyba robi z tego powodu wlasnie (lodzik) i zwyczanie szpan.. prosze nie pisz takich rzeczy modl sie do Boga, prosze. ON bardzo Ciebie kocha i czeka na Twoja miłosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie co w tym zlego? (lodzik) :D Boga? nie wierze w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prawdą jest- że jak w tym wieku gówniara się uprze to i tak to zrobi tylko być może w warunkach zupełnie niehigienicznych ja sobie sama przebiłam 5 dziurek w uszach ( łącznie 5) edukować, tłumaczyć ile się da- jak nie pomoże- wybrać mniejsze zło a lekarz owszem może pouczyć, że to nie bezpieczne- ale nie ma prawa nikogo dosadnie oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry miła
Turquoise w sumie co w tym zlego? (lodzik) Boga? nie wierze w Boga ale niie przekuwac bo lodzik, prosze kochac sie z miłosc od serca nie kochasz Boga nie mow tak i dlatego jest w Tobie tyle złosci :( pokochaj Pana Jezusa mniej go w serduszku a bedziesz wspaniała rodosna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry miła
btw robienie kolczyka na jezyku jest szkodliwe dla zdrowia wrecz niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry miła dla ciebie to chyba by było bardziej odpowiednie forum www.arka.pl w tej chwili wkroczyłaś w siedlisko zła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem radosna osoba, odkad w niego nie wierze :classic_cool: nie chce przyjac pana jezuska do mojego serduszka, bo nie robie z niego smietnika i nie wkladam tam byle czubków, z ktorych historia uczyniła proroka, a potem boga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że w tym wieku, to największy wpływ ma środowisko. Ja miałam takie, że nikt się nie kolczykował i nie miałam takich pomysłów. Założę się, że córka ma towarzysto, gdzie panuje taka, a nie inna moda. Ja bym nie pozwoliła przbijać uszu 15 latce. Po prostu powiedziałabym jej, że jak skończysz 18 lat, będziesz mogła sobie przebijać do woli, a teraz nie. Z prostego względu - kiedyś, już jako dorosła kobieta, zapytałaby się mnie "mamo, dlaczego mi pozwoliłaś się tak oszpecić?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym raczej pozwala la wszystko tylko ze ja chce miec syna a chlopak z kolczykiem w uchu od razu kojarzy mi sie z gejem wiec jak bedzie chcial to zrobic to mu o tym powiem :O ale jak cokolwiek bedzie chcial sobie przebic mimo wszytsko to nie bede miec nic porzeciwko - to jego cialo i jego sprawa co z nim robi aa tylko mu palic papierosow nie pozwole - trawke ok, ale papierosow nie (bo od tego sie nei rosnie a ja chce miec wysokiego przystojnego syna buehehe :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciak? no co Ty, ja sobei to wszystko bardzo dokladnie przemyslalam :D ja raczej bede tolerancyjna mama, tylko bede miec kilka zasad, ktore moje dziecko bedzie musialo absolutnie przestrzegac (na razie wymyslilam 3 takie zasady), i jedna z nich jest zakaz palenia fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście oczywiście- zobaczymy jak będą się miały twoje przemyślenia do rzeczywistości na razie to chyb sama jesteś jeszcze w wieku dojrzewania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry miła
diabeł Ciebie opetał powiem tylko tyle ze zle w zyciu bedzie Ci sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie twoje ostatnie życzenia potwierdzają moje słowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak jestes zepusta kobieta
Turquoise Twoje zdanie zycze CI, zeby Twoj syn był gejem it tak Ciebie lubie ale wiem ze nie ............ przepraszam.............................. bede sie modlił za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze tak napiszesz ale to byla tylko zlosliwosc z mojej strony katolik - to Ty bartku z wroclawia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak jestes zepusta kobieta
Turquoise wiedzialam, ze tak napiszesz ale to byla tylko zlosliwosc z mojej strony katolik - to Ty bartku z wroclawia? Wiesz ze Ciebie lubie 🌻 darze miłoscia Tak jak Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus- dla mnie to żadna złośliwość- tak to jest jak się nie rozumie- kto co napisał- nie jestem przeciwna homoseksualizmowi- uważam, że taki pociąg seksualny jest nienaturalny- ale go nie neguję- jeśli mój syn będzie gejem to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×