Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjhhh

dlaczego tak ma

Polecane posty

Gość jjjhhh

mamy wspolna kolezanke, tzn to kolezanka mojego chlopaka z bloku. ja ja poznalam jakies pol roku temu. nie lubimy jej za bardzo, nawet nietraktuje jej jak kolezanke, raczej jak znajoma. chlopak tez. typowa blondynka, taka cizia, tipsy, krotkie spodniczki itp. nawet inteligencja nie noze sie pochwalic. nie raz chlpak mowil o niej ze jest jebnięta, komentujac jej coraz to dziwniejsze zachowania. naprawde,ta dziewczyna jest jakas chora. ale ostatnio zauwazylam w kom faceta, ze pod jej nr tel. ma zapisane jej zdrobnione imie, a mianowicie ewcia. dlaczego tak slodko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duwa w
Bo ją zapina jak ty mu strzelasz fochy ! Pewnie ją zna i luibi ja nie notuje telefonów osób których nie lubie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
pewnie to taka osiedlowa glupia Ewcia i tyle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
hahaha co za problem, to pytanie powinno byc skierowane do NIego a nie do Nas:P hehe dzieki za poprawienie humoru autorko topicu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duwa w
Ona: Ewcia robi laski wszystkim z osiedla prawda ? On: e tam robi laski , ledwie pomiętosi trochę w ustach i nie połyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjhhh
nie ma sprawy... a tak wogole to przeciez nie powiem chlopakowi ze mu grzebie w kom, a pozatym nie chce wyjsc na zazdrosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
hm.....ale jestes zazdrosnica:P:P poza tym dlaczego mu sprawdzalas tel.bez Jego wiedzy? Nie wybaczalne :P Skoro nie chcesz mu sie przyznac to zrob jakis maly podstep, np. przy Nim luknij do Jego kom.za Jego pozwoleniem i z zartem zapytaj sie dlczego tak a nie inaczej wpisal ta laske..... ps.a dlaczego nie ejstes dzis w szkole? uwazaj bo Twoi starsi moga za Twoje wagarowanie zaplacic nawet 500 zl.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×