Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak namowic dziewczyne

jak namowic dziewcxzyne zeby nie brala

Polecane posty

Gość a jak namowic dziewczyne

mojego nazwiska po slubie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mi moj partner
cos takiego zaproponowal to nie BRALABYM ale tego slubu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
a po co ty sie wogóle żenisz facet? bo jest w ciaży? bo wszyscy sie żenia? a może ją kochasz? to jeszcze nie powód do żeniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
dlaczego nie chcesz jej dac swojego nazw.? dziwne, z tego co wiem to czesciej panny nie chca nazwiska po mezu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfh
a sądzisz że jej zależy? najpierw rozmawiajcie, a potem się zorientujesz czy w ogóle jej miałoby to sprawić jakąś przykrość ja nie przyjmuję nazwiska męża i nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mi moj partner
fghfh ---> Bo Ty sama nie chcesz... Inna sprawa. Wyobraz sobie, ze Ci Twoj narzeczony mowi, ze nie chce Ci dac nazwiska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak namowic dziewczyne
bo duzo zalatwiania i w ogole np przy rozwodzie sa problemy bo kobiety po rozwodzie zamiast wrocic do swojego nazwiska zostawiaja meza !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duwa w
" nazwiska zostawiaja meza !!!!!!!!!!!!!!" i co ubędzie CI mocy ? jak zostanie przy Twoim nazwisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfh
No więc może jego dziewczyna też nie ma z tym problemu? W ogóle ten temat nazwisk drażliwy, jak widzę, dla kobiet jest. Gdyby tutaj chłopak napisał że dziewczyna chce zostać przy swoim a on ją namawia na przyjęcie jego nazwiska, też podniósłby się krzyk... :D Zatem nie przesadzajmy! Na razie nie wiadomo nawet o co chodzi i jaka jest opinia najbardziej zainteresowanej a już odzywają się głosy jakby to przyjęcie nowego nazwiska było jakimś szczególnym dobrem dla dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfh
W momencie przyjęcia nazwiska to już jest JEJ nazwisko. Nie musi do żadnego wracać, chyba że chce. No dobra, faktycznie cienias a ja się zorientowałam dopiero gdy się rozpisał. Na dodatek produkuje się też na forum ślubnym ze swoim głupim problemem. Spadam stąd. Głupota autora może być zakaźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
jeszcze nie ozeniles sie a juz o rozwodzie myslisz? cos z Toba nie tak. Zdecydoj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak namowic dziewczyne
to nie chodzi oto czy dac czy nie: po prostu mowie: kochanie zostanmy przy swoich nazwiskach tak bedzie lepiej mniej papierkowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak namowic dziewczyne
czemu cienas? po prostu chce zostac kazdy przy swoim nazwisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz sie żenić,ot cała filozofia,a z tym nazwiskiem?....nie bądż śmieszny. A jak bedziecie miec dziecko to kogo nazwisko bedzie nosić?....czekaj niech zgadne(myśli)Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedzie mniej
roboty papierkowej, bo dzieciak bedzie miał Twoje nazwisko, a matka swoje i będzie wieczny problem na tym tle wynikał :o Ale Ty jestes glupi, po co Ci ten slub, skoro chcesz sie za chwile rozwodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak namowic dziewczyne
ehe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×