Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość student nr 0000001

Czy chłopak który studiuje i pracuje ma u was większe szanse?

Polecane posty

Gość student nr 0000001

Czy chłopak który studiuje na państwowych studiach dziennych i jednocześnie pracuje ma u was większe szanse niż taki, który tylko studiuje na państwowych studiach dziennych? W obecnych czasach chyba ponad50% osób studiujących na studiach dziennych również pracuje. W tym wiele moich koleżanek ze studiów. Ja natomiast nie pracuję i zaczynam się z tego powodu źle czuć. No bo jak zaprosić dziewczynę na randkę, skoro to ona zarabia a ja nie? Napiszcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyhfg
tez nie pracuje a studiuje dziennie ale mam stypendium ok.700zl miesiecznie, mieszkam w domu bo studiuje w swoim miescie i to 700 ze stypendium na rozrywki spoko mi strczy. a ty skad bierzesz kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student nr 0000001
po prostu dostaję od rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze zalezy jeszcze co studiuje i gdzie pracuje w ogole to w sumie wolalabym madrego bez studiow niz glupka studiujacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ws
zalosne, w zyciu bym nie chciala faceta ktory studiuje i ciagnie kase od rodzicow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho to niee spotkalam sie kiedys z chlopakiem, ktorego skreslilam jak tylko mi powiedzial, ze tsudiue dziennie, a rodzice daja mu 700 zl miesiecznie kasy .. mieszka z nimi itd dla mnie malo zaradny nie chce malo zaradnego wolalabym zeby studiowal zaocznie i sam na siebie zarabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student nr 0000001
studiuje kierunek ścisły, co jednak nie przeszkadza jak wspomniałem ponad 50% osób pracować praca musiałaby być w małym wymiarze godzin, w niektóre dni i raczej prosta. Inne osoby z mojego kierunku właśnie tak pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyhfg
to troche lipa, chcesz wyjsc na piwo i mowisz mamie ej daj mi 20zł :O ja na to mam kase ze stypendium i dlatego nie pracuje, a od rodzicow tez czasem cos dostaje. ale twoj przypadek troche zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu ty sie lenisz? :O ja bym cie raczej nie chciala, chyba ze bylbys zajeeeeeebistym chlopakiem z ta jedna wada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ws
Turquoise - wlasnie mam takie same zdanie, facet ktory ciagnie od rodzicow kase daje mi tym samym znak ze jest malo zaradny a tym samym nie bede sie czula z nim pewnie, no i na rowni. Byłoby to dla mnie zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del fuoco
Ludzie studiuja, pracuja, potem kuja jedynie przed egzaminami, tydzien po nich juz nic nie maja w glowie i uwazaja sie za wielkich studentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no ja miałam kasę, od uniwerka plus jakieś tam prace weekendowe. Z takim gadaniem, że ścisły kierunek, że to i tamto to ściema totalna. Jak chcesz, zawsze znajdziesz sposób, jak nie - zawsze znajdziesz powód. Gorzej z Twoją motywacją. Chcesz iść do pracy, bo będziesz miał większe szanse u dziewczyn? Żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ws
bez przesada, to chyba tylko ci co sobie studia olewaja. Ja studiuje wieczorowo, a pracuje zmianowo i jakos wszystko zapamietuje, i duzo sie nauczylam. Nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyhfg
Ludzie studiuja, pracuja, potem kuja jedynie przed egzaminami, tydzien po nich juz nic nie maja w glowie i uwazaja sie za wielkich studentow. na tym to wlasnie polega:) zapomniales dodac ze jeszcze non stop imprezuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del fuoco
Taa, na pewno pamietasz wiele z ksiazki, ktora dopiero otworzylas 3 dni przed egzaminem:D Wiadomo, ze zawsze znajda sie osoby rzetelnie przykladajace sie do studiow, ale wiekszosc studentow to lewusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ws
ciekawe skad wiesz kiedy otwieralam ksiazki... Poza tym moglam otworzyc ksiazke 3 dni przed egzaminem, a nauczyc sie wiecej niz ten kto otworzyl ksiazke 2 tygodnie przed egzaminem, to chyba nie jest istotne. Jedni sie ucza w jednym tempie, inni w innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student nr 0000001
"Chcesz iść do pracy, bo będziesz miał większe szanse u dziewczyn? Żałosne" No wyobraź sobie, że taka jest właśnie moja motywacja. Może i żałosne ale nie muszę koniecznie o tym nikomu mówić. Ważny jest efekt. A może potem pracowanie mi się spodoba i motywacja będzie już inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student nr 0000001
Poza tym. hmm pewnie tego punktu widzenia nie zrozumiecie ale, na wcześniejszych latach studiów, one same tak mnie wyczerpywały, że chciałem mieć jakiś czas wolny, wypoczynek. To teraz niemodne, wszyscy cały czas coś robią, wiem. Dlatego źle się czuję, że tak odstaję. Teraz będę już na 5 roku. Będę miał mniej zajęć i uczelnia już mnie tak nie męczy. Dlatego chcę spróbować pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, żebyś Ty chciał pracować dla samego siebie. Ale ktoś kiedyś napisał, że kobiety napędzają ten świat, bo faceci, cokolwiek by nie robili, zawsze robią przez kobiety albo dla kobiet. Powodzenia życzę, na 5 roku dojdzie Ci pisanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
malo zaradny bo was nie bedzie sponsorowac D.Z.I.W.K.I :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×