Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrucha

Kobiety to materialistki, spotykalem się z dziewczyną jak jeszcze mieszkalem z r

Polecane posty

Gość Piotrucha

rodzicami i studiowałem, wybrała kolesia ktory mieszkał na stancji i odeszla do niego. Teraz jak rodzice kupili mi mieszkanie i zacząlem pracować to się do mnie wbija, Tak jakby nic sie nie stało a ja chcialbym taką po innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to jest z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać dziewczyna umie sie ustawić, a Ty dajesz sie ustawiać :D hmm, wg mnie, ona ma szanse zrobic karierę w polityce haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrucha rodzicami i studiowałem, wybrała kolesia ktory mieszkał na stancji i odeszla do niego. Teraz jak rodzice kupili mi mieszkanie i zacząlem pracować to się do mnie wbija, Tak jakby nic sie nie stało a ja chcialbym taką po innym moze stwierdziła ze ty jestes jej miłoscia zycia:P:P:P...wiesz kobiety potrzebuja stabilizacji....z tym ze ja takiej by drzwi raczej nie otworzył na twoim miejscu ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehea
Przyzwyczajaj się bo z czasem jest coraz gorzej. Mieszkanie to podstawa wielu wydaje się że facet powinien mieć mieszkanie i kasę. Tak jak mojej byłej nie dość że mieszkala sza darmo to nie chciała się skladać po pół na życie i rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ale to chyba zrozumiale że jak kobieta się tak prowadzi to takie określenia jej dotyczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rówieśniczka dla faceta po studiach kontra a np 18 latka jeszcze na gwarancji Wybór chyba oczywisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba zrozumiale że jak facet tak sie wyraża to określenie "burak" mu pasuje. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi trafiają się nieudacznicy wciąż na dodatek obrazają za to że nie byli tymi pierwszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tyz tynsknie
no to mlo gawedzicie. az mnie mdli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogę znależć chyba nie wyglądam na tyle dobrze aby przystojny facet chcial mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogronko.
a ty facet jestes nieduacznikiem. Pozwolic, aby rodzice kupili ci miesszkanie zamiast samemu na nie zapracowac?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego jak nie jeden przelecial, najczęsciej myśli jak się wydać za mąż i często bardziej patrzy na te mieszkania i zarobki niż na tego faceta. A małolatka jeszcze wesola chętna do zabawy i często można znależć porządną dziewczynę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
A PO CO MA BRAC KREDYT NA 30 LAT JAK JEGO STARZY MAJA KASE I MOGA MU KUPIC WARIATKO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×