Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myślę i nie wiem

Mamusie czy mogłybyście porównać?

Polecane posty

Gość Myślę i nie wiem

Pytanie do mam, które mają za sobą 2 porody- pierwszy bez męża, a drugi z mężem. W takiej kolejności. Czy zauważyłyście po drugim porodzie z mężem, że traktuje was inaczej niż po pierwszym porodzie kiedy nie przeżywał tego z wami? Czy inaczej traktuje dziecko? Czy żałował, że nie było go za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak babki
Moim zdaniem takie porownanie nie ma sensu... Kazdy czlowiek jest inny i inaczej odczuwa.... To ze jednemu odechce sie wlasnej zonki, jak ja przy porodzie zobaczy, nie znaczy, ze tak bedzie z wami. Przede wszystkim nie powinno sie faceta zmuszac, jesli ma watpliwosci..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ans byla taka kolejnosc, najpierw rodzilam córke sama, a pozniej syna z mezem. Bylo o niebo lepiej z mezem, po prostu luz psychiczny i w ogóle. Poplakal sie jak syna zobaczyl, nie zagladal tam, wlasciwie maz jest z boku i widzi tyle co Ty. Teraz miedzy nami jest super, nie mialo to negatywnego wplywu na zwiazek i seksualnosc, wrecz wydaje mi sie ze przeciwnie. Dzieci oczywiscie traktuje tak samo, moze nawet troszke zaluje ze nie byl jak córcie rodzilam, po prostu nei udalos ie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×