Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ju......

widze, ze dzis dzien rozmyslania o smierci. dlaczego?

Polecane posty

pytałam wiele razy..rozmawiam z nimi czasami..pytam Boga.. śnią mi się czasem ale rzadko mówią cokolwiek:( ja jako okropna gaduła,jeśli miałabym taka szanę powiedziała bym najblizszym ;albo chociaż tym,kto miałby ochotę posłuchac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mi sie ,że piękniejsze,kolorowe,cudowne.. inaczej niż tu. nie ma pracy,zła,biedy i cierpienia. a jeśli jest praca,to ja poprosze tam u góry o możliwośc obierania ziemniaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Takie rzeczy, to tylko w erze. Jeśli znajdzie się choć jedna osoba, która mi opowie o tym życiu, to uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
ponoc to, co tam sie dzieje, jest niewyobrazalne dla czlowieka, bo tam jest inna rzeczywistosc, inna logika dla nas niepojeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
ponoc to, co tam sie dzieje, jest niewyobrazalne dla czlowieka, bo tam jest inna rzeczywistosc, inna logika dla nas niepojeta. Skąd o tym wiadomo, był tam ktoś, wrócił i opowiedział? Eeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
najlepiej napisz nam na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Bardziej przemawia do mnie dzień świstaka, niż żywot wieczny. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
"Jakie zycie, taka śmierć" :) Jedyna sprawiedliwośc na tym swiecie, bo każdy kiedyś musi umrzeć! Więc, żyjcie tak, żeby nie tłumaczyć się przed samym sobą i nie mieć wyrzutow sumienia. Bedzie łatwiej umierać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Musztardo, a Ty zawsze musisz miec 100% pewnosc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A wiesz, że tak. Nienawidzę niewiadomych, mam problem z rozwiązywaniem takich równań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Zapachu pomaranczy, popieram zeby to bylo takie latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
A kobieca intuicja np? gdyby wszystko bylo jasne, to by bylo nudno. no co, chcielibyscie poznac Wasza przyszlosc? ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Przyszłość kreujemy sami. :) Nikt nie tworzy scenariusza przecież. Wiem, wiem, powtarzam się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Ależ mam kobiecą intuicję, graniczącą prawie z pewnością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
no kreujemy, ale jesli cos nie jest dla nas, to chocbysmy na rzesach staneli, to i tak nic z tego przynajmniej ja tak mam i dokladnie wiem, za co mi sie obrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zgrzeszyłam drugim dzisiaj obiadem i się zbliżyłam przez to do śmierci (przejadanie zdrowia nie dodaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, poszukaj sobie jakichś reportaży albo talk shows BBC o duchach. Myślę, że niektóre historie nie są zmyślone, coś w tym musi być. co by przemawiało za istnieniem życia po śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
temat ciekawy słyszałem taką tezę ---- śmierć to ucieczka od życia a jak wiadomo na ziemi istne piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ziemi też potrafi być pięknie :) A że CZASEM jest jak jest to cóż, nikt nie wie dlaczego jednych spotyka więcej nieszczęść niż innych. Ja w każdym razie już dawno to sobie wytłumaczyłam na swój sposób, ze te nieszczęścia których sami sobie nie zgotowaliśmy (a takich jest zdecydowana większość) widocznie do czegoś są nam potrzebne, wg mojej teorii, skrótowo ujmując - np. do zbawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korjonos
Po drugiej stronie na pewno jest lepiej, bo to niemożliwe żeby gdzieś było gorzej niż tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
aha, Polcia, czyli zjadlas drugi obiad, zeby miec wieksze szanse na zbawienie, tak?:P a zauwazyliscie, kto najdluzej zyje? ano ci, ktorzy zyja najmniej zdrowo - pija, pala, jedza niedrowe rzeczy itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Wam naprawde az tak zle tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam wcale nie jest źle tutaj na ziemi, ale moze to dlatego, ze nie wymagam od życia Bóg wie czego, cieszę się prostymi rzeczami, chociażby dobrym obiadem :P A zjadłam, bo coś mnie napadło z pomysłem, że od jutrasię trochę ograniczę, więc jeszcze dzisiaj itd :P Chyba nawet w celach motywacyjnych zrobię sobie jakiś plan na kartce, Jak wiele innych osób w naszej strefie klimatycznej zawsze jesienią łatwo przybieram tu i ówdzie, a że do wiosny jeszcze daleko i jednak trzeba się trochę kontrolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Polcia, no i co z tego, ze przytyjesz troszke? bedzie Ci cieplej zima:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×