Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ju......

widze, ze dzis dzien rozmyslania o smierci. dlaczego?

Polecane posty

tematy o duchach, osmitach i innych nieziemskich isatotach- nie dla mnie:o szczegolnie przed snem:P 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Sami sobie generujemy te przeczucia, przestrogi i inne takie. To nasza podświadomość, sen na jawie, żadne duchy. A kosmita jest nieziemski, gwarantuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"piekłem jest ciągłe odradzanie sie i wracanie na ziemie" Nie martw się, i tak nie będziesz pamiętała, ze już tu byłaś ;-) ja z kolei żałuję, ze nie wierze w reinkarnację, a jeżeli nawet takie zjawisko istnieje to i tak słaba korzyść skoro nie ma się świadomości, że to jest kolejne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Istnieje, istnieje, wierz mi. Mogę Cię zapoznać. :) Miłych snów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korjonos
Tam, po drugiej stronie jest inaczej. Czas nie płynie, nie odczuwasz ani nie widzisz niczego bo nie ma zmysłów. Tam jest wszechogarniający spokój, którego nie da się opisać ale to najlepsze uczucie jakiego można doświadczyć i do którego tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
korjonos Tam, po drugiej stronie jest inaczej. Czas nie płynie, nie odczuwasz ani nie widzisz niczego bo nie ma zmysłów. Tam jest wszechogarniający spokój, którego nie da się opisać ale to najlepsze uczucie jakiego można doświadczyć i do którego tęsknić. Skąd wiesz? I jeśli mam niczego nie widzieć, nie czuć, nie dotykać, to zostaję tutaj. Nigdzie się nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Łatwo się nie dam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
We wróżki też nie wierzę. Naciągaczki, manipulatorki i kreatorki przyszłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
No właśnie. Moja koleżanka też była, wyszła roztrzęsiona, "bo ona wszystko wiedziała, wszystko...". Ale co, pytam, dokładnie co Ci powiedziała... No nie pamiętam, bo taka byłam zdenerwowana... :D Czy w nic nie wierzę? Wierzę. W siebie i w to, że jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
wiesz, Z piekla rodem, czasami korci... ale co innego poznac przyszlosc od a do z, a co innego dowiedziec sie paru rzeczy, np. ze bedzie sie mialo 2 dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
z 2 dzieci nie moze byc smutno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×