Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

Jak Wam minął pierwszy dzień zajęć lekcyjnych?

Polecane posty

Ja byłam 1,5 h w szkole tylko, bo u nas pierwszy dzień to lekcje z wychowawcą, rozdzielamy kluczyki do szafek, itd. Jutro dopiero lekcje, 7 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glmkjjk
nuudnawo bylo sczególnie że nowa szkoła, nowa klasa... czy u was na początku tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było coś okrutnego :o Na dzień dobry dostałem wpierdol od chłopaków z drugiej klasy, zabrali mi wszystkie pieniądze, napluli na mnie i na moje nowiutkie zeszyty :o Potem najfajniejsza laska w moim gimnazjum podeszła do mnie i zaczeła ocierac się tyłeczkiem o moją pauke :o Od razu stanął mi na baczność i ku uciesze całego korytarza ludzi spusciłem sie uciekając do łazienki :o Zaczekałem do końca przerwy i niczym ninja przekradając się przy ścianach uciekłem ze szkoły do domu :o Boję się jutro iść do szkoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na początku było najweselej. Poznawanie nowych ludzi, szukanie wspólnych tematów itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glmkjjk
a u mnie nuudy cicho jakoś , chłopacy nie podchodzili nie zapoznawali sie wogóle zmuła była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy najpierw jakiś ćwok stwierdził że ja chyba nie jestem z tej klasy potem wezwał ochronę a potem przyjechała policja i mnie wyrzuciła, Kurde czy jak ktoś ma irokeza i siedzi na ławce w glanach to od razu powód do wyrzucania, mam ich gdzieś nie pójdę tam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glmkjjk
ja tam w 1 liceum i mi sie nie podoba buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było :) policz sobie, 3 lata gimnazjum, 3 lata liceum, 2 lata studiow. W sumie daje 8. Gimnazjum zaczelo sie rok przede mna, czyli juz 9 lat temu bylo gimnazjum :) jak ten czas leci co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sie nie podoba? glmkjjk lipne liceum jakies chyba :) jak dla mnie liceum to najlepszy okres zycia. Na studiach mi sie tak nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glmkjjk
to jest bardzo dobre liceum ale jakoś ludzie z mojej klasy niezbyt rozmowni i wogóle chyba musze sie przyzwyczaić do budynku i wczesnego wstawania i jedżdżenia codzoennie tymi powalonymi autobusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glmkjjk
mam nadzieje ale wiesz boję sie że zaczną sie na mnie przezywać jak było w gimnazjum, bo piękna to ja nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rizzen
Wezcie pedaly jedne idzcie do ojca zeby wam dupy dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w liceum juz sa troche inni ludzie. Sczegolnie jezeli nie jest to pierwsze lepsze. A Ty bedac w nowej szkole mozesz zaczac od bycia pewnym siebie. To pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glmkjjk - mysle ze w liceum powinni byc juz bardziej dojrzali, i juz przezywac nie beda. Przynajmniej tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdsla
A mnie ksiadz katecheta zgwalcil w kiblu. Ja pierdole ale bylo fajnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glmkjjk
staram sie ale już widze jak tworzą sie w klasie grupki tzw "lepszych" dziewczyn i chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdsla
jeszcze gosciowi od fizy musze dac bo zajebista dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa ja tez mam jeszcze wakacje, zajecia dopiero od 29 :P dzisiaj bylo cuudnia, a jutro bedzie jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te grupki tzw lepszych beda wysmiewane przez pozostalych :) poza tym kto mowi ze oni lepsi? ;P Nichya tez mam jeszcze miesiac :classic_cool: ale musze isc pare razy pozalatwiac kilka spraw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×