Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

Jak Wam minął pierwszy dzień zajęć lekcyjnych?

Polecane posty

Gość jjjjdsla
glmkjjk- nie martw sie, wejdz w kontakty seksualne z nauczycielami ,beda cie dobrze traktowac, a wtedy reszta bedzie mogla ci naskoczyc. cza se radzic w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu o tej porze bylam przyszla maturzysta, a teraz sie na sztudentke wyrobilam, haaa cudowne uczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glmkjjk
jjjjdsla - taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak z tych wrzesniowych wakacji pożytku wielkiego nie mam :o wolalbym miec wolny czerwiec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjdsla
powaga. jak tylko ktorys fiknie to juz: prosze pana, prosze pana, bo ten do mnie podskakuje, stepic go albo wiecej dupy nie dam. proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaka87, ja tam sie sesji nie boje xD nie mam az tak wielu przedmiotow pozatym mam lajtowy kierunek, sesja to bedzie dla mnie czysta przyjemnisc achhh te nieprzespane noce hehehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh to sobie posiedzisz nad projektami troche :) zaopatrzylas sie w rapidografy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geometrie wykreslna tez pewnie bedziesz miala :) radze od poczatku zalatwic sobie ksiazeczki OTTA :) Na KULu ten kierunek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to KUL xD hehe bede studiowala na up w poznaniu :D slyszalam ze spoko kierunek lajt, ale ostro cisna z rysunku i grafiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z rysunkiem dupa jest :) KUL to Katolicki Uniwersytet Lubelski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo matko nie wiedzialam ze cos takiego istnieje xD ale wiesz, ja rysowac lubie..narazie,. bo pewnie po kilku miesiacach studiowania bedzie mi to bokiem wychodzilo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jest rysowanie i "rysowanie" :D rysowac dla przyjemnosci kiedy sie ma wolny czas to fajnie tez lubie ale kreslic tuszem jakies bryly nocami to juz nie jest taka sielanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezzz mnie nie strasz xD bo ja podjaralam sie tymi studiami juz hehehe ojj tam to tylko 5 lat aaaahahah :P dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam raz jak zawalilem terminy z projektami. Musialem nadrobic to rysowalem od godziny 14 do godziny 9 rano nastepnego dnia. Rano spakowalem projekty do teczki i poszedlem oddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo losie :D ale wiesz co?? ja chyba wole kreslic i rysowac godzinami niz wkuwac i nic nie zapamietac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no fakt xD no ale juz jak trzeba ustnie odp to troche trudniej sobie tak owa zrobic :D ale fakt sciaga to podstawa :P w liceum to tylko na nich jechalam xD bozzzz ale to byly zajebiste 3 lata, teskno mi troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez teskno. Szczegolnie ze na politechnice dziewczyn jak na lekarstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no to smutne :P u mnie na uczelni z tego co zdazylam zobaczyc to tez chlopakow nie ma za duzo a jak sa to..."rolnik rolnik rolniiiik sam w dolinie xD " a w ogole to u mnie w grupie na 100 osob okolo 13-15 chlopakow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na 100 osob 5 dziewczyn z czego sprawdza się dowcip: Siedzą dwie dziewczyny Jedna brzydka a druga też z politechniki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety taka smutna prawda. Dobrze, że ekonomia i chemia troche dziewczyn "wnosi" do naszego budynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjjjj
Czemu obrazasz KUL :P Studiujesz tam? to sie nie wypowiadaj, obrazasz mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×