Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmisery

on wkręca mi zdrady a sam...

Polecane posty

Gość mmmisery

Mój mąz ostatnio oszalał i wkręca mi jakies dziwne histroie że go zdradzam - facet ma chyba problem... bo ja mimo iż lubię gadać z facetami to jak tylko którys przekracza choc ciut granice to usztywniam się i go zbywam tekstem... nie mam w sobei zdolności do zdrady choć okazji mi nie brakuje raczej. A on sobei wyszukał na naszej kalsie była dziewczynę i ok ma ją w znajomych. a potem umówił się z nia na kawę - oczywiście nei informując mnie o tym - wiem o tym przez zbieg okoliczności .... nasze małżeństwo ma się raczje źle, ale kurde choć ciut mi się nalezy szczerości po 6 latach małżeństwa... poza tym skoro to bylo tylko spotkanie po latach (ona ma też męża) to dlaczego mi o tym nei powiedział? nic bym neipowiedziała, rozumiem potrzebę pogadania z kimś po latach, a nei czułabym się teraz oszukana?! Chyba coś kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteramos.co
poprostu jestescie soba znudzeni,jeden do drugiego ma o to pretensje...i sam sobie flirtuje na boku.od tego juz was dziela milimetry do zdrady,hmmm ciekawe kto pierwszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
sorry ale ja nei flirtuje... mamy o wiele poważniejsze problemy niż jakieś flirty. Po prostu on chyba zamiast ratować nasze małżeństwo które jest w rozsyce chyab szuka sobei wyjścia awaryjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisery
tak właśnei pomyślałam... skoro ja zawsze reagowałam normalnei na jego znajomości z innymi ludźmi. Nie miałam nigdy nic przeciwko że wychodzi na jakies klasowe spotkania, jeszcze sama zachęcałam żeby wychodził z domu - miałam nadzieję że wróci mu chęć do normalnego życia a nie wieczny foch :( chyba musze mu się baczniej przyjrzeć. Wiele mu wybaczyłąm i wiele z nIm przeszłam ale zdrada przelałaby czarę goryczy już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×