Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY

nieszczęśliwie zakochani mężczyźni

Polecane posty

Gość NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY

Jak jest u Was, jak sobie radzicie? Walczycie o soją miłość, czy poddajecie sie już w przedbiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY
warto było poddać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
dlaczego sie podałeś/;? ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka cieńka granica, której chyab nie ma sensu przekraczać jak zabiegamy o kobietę...Ja walczyłem 9 miesięcy.Prawda jest taka że miezy kobietą a facetem musi zaiskrzyć od początku..Jeżeli nie zaiskrzy to pózniej mimo szczerych chęci jest trudno...CZasem warto się pogodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whipped cream
walcz, jesli jest tego warta.:) a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
Jesli czujesz ze jej sie podobasz ze iskrzy to nie warto sie poddawac ja bym walczyła a jeśli ona nie interesuje sie to raczej daj sobie spokój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
ale chlopaki, dlaczego wy sie tak łatwo poddajecie?;) niektóre dziewczyny wymagają po prostu więcej cierpliwości;) wierzcie mi, wiem cos o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon ho zelotes
Walczyłem.Do końca. Przegrałem. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja twoja wyobraźnia
TAk kobiety pragną jak jakiś psychol wydzwania do nich przez dwa lata pod rząd wysyła im 100 smsów na miesiac a one nic . One tak kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
a gdzie jest NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY
zgadzam sie z ulla la. Trzeba walczyć, bo byc może, poddając się, tracicie najpiekniejszą miłość na świecie, może już nigdy tak nie pokochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeżeli nie zaiskrzy to pózniej mimo szczerych chęci jest trudno...CZasem warto się pogodzić.." zawsze warto się pogodzić mówię to z perspektywy kobiety, o którą w dwóch przypadkach długo się starano, nie ma to żadnego sensu, jak nie to nie i tak już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyć i zabiegać powinny o siebie obie strony bo wtedy tylko daje to gwarancje na normalny związek,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY a ile ty masz lat jak mozna spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
pola, no masz racje, ale nie do końca... tak, jeżeli ktos nie jest zainteresowany, to nawet bronia i torturami nie zmusisz... ale skąd niby masz wiedziec, czy ktos jest niezainteresowany? nie dowiesz się, jak nie sprawdzisz...dopiero po jakims czasie mozesz to zweryfikowac... (sorry, z sposób opisu, ale nie potrafie sie dzis skupic;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY zgadzam sie z ulla la. Trzeba walczyć, bo byc może, poddając się, tracicie najpiekniejszą miłość na świecie, może już nigdy tak nie pokochacie. Kolego zrób tak żebyś mógł sobie spojrzeć w twarz w lustrze i powiedzieć że zrobiłeś wszystko co mogłeś żeby była Twoja...jeżeli dojdziesz do takieg wniosku i nic się nie zmieni z Jej strony to będziesz ,miał jasna sytuacje..Trzeba zabiegać o kobiety ale do czasu...Nie ma sensu robić z Siebie desperata..A jeszcze jedno ...Cierpiał Werter a Tobie przejdzie raz dwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY
wiek tu nie ma znaczenia :) Powiem tylko, że moja miłość jest niestety zakazana!!!!! Dlatego nieszczęśliwa, w innym przypadku bylibysmy najpiekniejszą parą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
dlaczego zakazana opisz wiecej moze cosik poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
a jesli juz zweryfikujesz...to wcale nie znaczy, że musisz to zaakceptowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powialo
dlaczego zakazana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem tu tylko zaznaczyć swoją obecność - BO NA KAFE TO JA JESTEM SPECJALISTĄ OD NIESZCZĘŚLIWEJ MIŁOŚCI :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESZCZĘŚLIWY_SZCZĘŚLIWY wiek tu nie ma znaczenia Powiem tylko, że moja miłość jest niestety zakazana!!!!! Dlatego nieszczęśliwa, w innym przypadku bylibysmy najpiekniejszą parą na świecie. No to mamy Wertera;) Nie wkręcaj sobie bajek że bylibyście lub coś w tym stylu..Jak mielibyście być ze Soba tobyscie byli..Chyba że ona mieszka na drugim końcu świata no to wtedy rozumiem ale w innym wypadku czas zwijać żagle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
sorry misia...świata niz zbawisz...chyba, że jesteś nowym Wcieleniem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeżeli nie zaiskrzy to pózniej mimo szczerych chęci jest trudno...CZasem warto się pogodzić..\" zgazdam sie w 1000% ale uwazam tez ze trzeba duzo przejsc zeby to zrozumiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
no moze nie zbawie ale wkurza mnie gdy ktos mowi ze jest zakazana a moze jednak nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
"zakazana"...na zawsze czy na chwilę? a z reszta, po to sa zakazy żeby je łamać...bez tego nie byłoby zycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia430
dokladnie ula lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×