Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wkurzona bardzo zona

ogłaszam konkurs na moja nową stopkę

Polecane posty

Faceci są jak niektóre radioaktywne pierwiastki: mają bardzo krótki czas połowicznego rozpadu. Potem już promieniują śladowo. I przeważnie tylko w innych laboratoriach. Chociaż niekoniecznie. Wystarczy, że laborantka jest obca i młodsza - moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioio
Z punktu widzenia kobiet, mężczyźni mają dwie poważne wady: - To, że cały czas myślą o seksie i to, że robią co innego niż myślą. To jest super, ale czy zgadza się z Twoimi poglądami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdziu
stopka mi śmierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- prooosze, prooooszzzzeee... wybierz moja stopke :D dostac od Ciebie Zdzira to jak wyladowac na ksiezycu i wypic kubek mleka z niebianskim Arminem:D ups! Rodriguezem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne... mysle ze lepsza wersja bylaby " najlepsza stopka to odziana w czerwona cipe " ale to tak dla wtajemniczonych :P zreszta przyznaj.. wymysliles stopke bo liczysz na lokalna zdzire :P tylko uwaga bo poniewiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- takie male fory... wiesz... forutki takie :D:D:D w imie naszej bliskiej jakby nie patrzec znajomosci Zdzirowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- zamiast Zdzira meliski mi trza :D moim zdaniem Kochajaca wykazuje najwieksza inwencje tworcza... trza jej polac kobiecinie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioio
Większość propozycji na stopkę odnosi się jakoś do mężczyzn. Dlaczego kobieta i to na dodatek na forum kobiecym ma mieć taką stopkę? Dlatego proponuję zawołanie: Kopernik też była kobietą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ioio ale to jest prawda oczywista! moja stopka ma zaskakiwac, ma przykuwac uwage, ma byc sednem tego forum, wyrazeniem sensu zycia, ma zachwycac swoim pieknem w prostocie, ma zapadac w pamiec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioio
Jeśli to ma być sednem tego forum to proponuję: Sram se do ryja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec moja kolejna propozycja- "ciuntam od poniedzialku do niedzieli z malymi przerwami na Armina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×