Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja wlasnie ja 88

te wieczory kiedy budza sie demony

Polecane posty

Gość ja wlasnie ja 88

samotnosc doskwiera niesamowicie glownie przez brak faceta ktory moglby przytulic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtfdefrgb
najgorzej maja te po 30 :p...qrcze bez jaj" tak na dłuższą mete to :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to wieczor identyczny jak kazdy poprzedni wciaz to samo gowno dol isamotnosc :( niech to sie wreszcie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjksfs
Więc jak to jest, że bez faceta tak się czujecie a jak on jest to narzekacie i wybrzydzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jestem facetem i cierpie przez to ,ze nie moge byc z dziewczyna ,ktora kocham najmocniej na swiecie :( ech tyle lat w samotnosci i wciaz jest tak samo :( zadnych szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do dyskusji :( mi tez jest smutno z tego powodu i przez to nie moge spac..echh kolejna bezsenna noc z rzedu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się wypowiem... bo w sytuacji jestem takiej samej, ale depresji nie mam :) W sumie mam świetny nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Ci pozazdroscic , ze potrafisz sie nie przejmowac ja juz jestem na krawedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh tam... pomyśl o latach które cię czekają o przyjaciołach których spotkasz o miłości która się znajdzie o perspektywach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro masz jakąś miłość to czemu piszesz o samotności... ?! ja nie mam kompletnie nikogo! i na dodatek cała moja droga paczka przyjaciół poszła w cholere!... no to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ona nie jest ze mna :( po prostu nic nie chce , a ja sie kocham w Niej od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co ja ci mogę powiedzieć... tyle że gdyby to była miłość twojego życia to by cię kochała, a jak nie kocha to nie jest. A ta która jest znajdzie się w chwili w której się tego w ogóle nie spodziewasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
ja mam ale czuje,ze to nie to, ale z drugiej str.jestem glupia bo to b.porzadny aczkolwiek nudny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna sie nie znajdzie ,poza tym marze tylko o Niej dla mnie jest jedyna i na cale zycie nic tego nie moze zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
tez tak mowilam ale kazda, KAZDA znajomosc mnie rozczarowuje. Mysle,ze nie ma juz facetow fajnych, fascynujacyh i zdolnych do lojalnosci na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
mam dopiero 30 lat, mlode cialo i bardzo stara dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
ja niby chce go rzucic ale to b.dobry i prawy czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
boze w sumie jaka ja jestem putsa. On jest taki dobry, troskliwy ale kurcze... Nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za rok się przeprowadzam, i układam sobie znów życie na nowo, mam nadzieję że to już moja ostatnia ucieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
czemu go rzuclas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
kurcze.. wogole mi sie spac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem chyba malushek o co ci chodzi... mnie na przykład już pod koniec tak wkurzały takie proste rzeczy... jak choćby akcentował zdanie non stop tak samo, albo te jego wiecznie te same nudne żźarciki. Zaciskałam zęby i miałam ochotę mu przyłożyć, a udawałam że wszytko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
"...mnie na przykład już pod koniec tak wkurzały takie proste rzeczy.."--> dokladnie. Czuje to samo co Ty. WSZYSTKO mnie w nim wkurza ale jednoczesnie wiem,ze on mnie kocha jak nikt inny na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przez to żeby był taki spokojny, i uroczy i słodki, nosił non stop ten sam sweter i planował już całe życie razem, juz nawet emeryturę miałam zaplanowaną (założymy sobie ogródek) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×