Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja wlasnie ja 88

te wieczory kiedy budza sie demony

Polecane posty

Gość malushek1989
Eriku ja tez czuje sie samotna. Moja przyjaciolka od serduszka w Anglii, druga non stop z "mezem"(nienaiwdze chuja), przyjaciel od malego knypka do woja poszedl :( tylko P.mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
chodzilo mi o fju fju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
Eriku wszyscy Cie tak zostawili? :( szmacichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucil mnie dla 15-o letniej dziewczyny...tzn w sumie nie bylismy razem, tylko sie spotykalismy, ale ja juz zaczelam miec jakas tam nadzieje i tu bach!! dowiedzialam sie przez opisy gg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) Fajnie nie... Bo oczywiście on poleciał do wszystkich od razu płakać i pewnie tam tak przedstawił tę sytuację że ho ho... no co za łom :/ Ale teraz to już naprawde mi zwisa, co prawda nie spodziewałam się tego w ogóle. Za rok wyjeżdzam, bo poprostu mam ochotę ułożyć sobie wszytsko od nowa, przyjaciele się znajdą pewnie nawet lepsi... wierniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
zenada. Twoj ex jest zenujacy... 1. 15-o letka-dziecko 2.opisy gg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
rzeczywsicie co to za przyjacile co tak zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej słuchajcie ja lece spać bo jutro wstaję o 7.00... Dobranoc moje drogie i głowa go góry! :) Nie liczy się w życiu żadna miłość, poza tą ostatnią :) Do zobaczenia, ja tu często na forum bywam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
nie miesci mi sie w glowie to...Jak mozna zostawic przyjacilke bo zastali nabuntowani, no zenada. przyjaciele z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
dobranoc eriku xD do zo :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
ja tam spac nie ide :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jakos nie moge mam dzis adhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich nie mozna nazywac mianem przyjaciol, bo przeciez jak w malzenstwie na dobre i na zle :) no zenujacy jest...ale to nie wszystko, poprosil mnie zebym mu pomogla mu ja poderwac xD nie pytajcie nawet czemu sie na to zgodzilam, rozum mi odjelo...ale w sumie nie zabolalo mnie to ze znalazl sobie inna ladniejsza ale jego brak szczerosci, z tego i tak by nic nie bylo bo on ma jeszcze rok technikum w swoim miescie a ja ide na studia....ale tyle mu gadalam jak faceci ranili a on mial to gdzies, ale co sie dziwic chlopak 19 lat nie dojrzaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
To Ci powiem,ze z totalnym kretynem krecilas. on mial IQ chyba kurczaka xD Faceci b.zwracaja uwage na wyglad. Jak kobieta jest b.sexowna glupieja. E to nasz rowniesnik faceci w tym wieku to emocjonalne popaprance-dzieciaki. Odpusc go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
hahha ja ostatnio poszlam spac po nocy na necie o 8.30 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie go odpuscilam xD teraz humor mi troszke wrocil bo jednak zdalam sobie sprawde ze ide na studia do duzego miasta nowi ludzi nowe wszystko, tego bylo mi trzeba konkretnej zmiany otoczenia :D ja o 7 xD i to bylo przed wczoraj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
ja nie wiem jak wroce do normalnego trybu zycia ... bez kitu.. a studia juz 1.10. :) dlugo na kafeterii siedzisz? od od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zaczynaja zajecia 29 :P łooomatko xD nie mam pijecia jak ja bede wstawala na rano hehe ale w jakim sensie dzisiaj czy ogolnie od kiedy zaczelam pisac posty?? jezeli to drugie to nie wiem....jakos od lutego chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
pisac posty to ja zaczelam dzis tak naprawde a przez tydzien sie wczytywalam xD 29? xD lol warum? b.dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
nudne wakacje mialm powiem Ci szczerze a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warum?? bo to podziedzialek jest xD ja w sumie tez prawie caly czas w chacie, raz sie wyrwalam do wladjka na 8 dni do pracuy w lunaparku xD a teraz to w domu niedlugo pakowanie i przeprowadzka :P a ty gdzie idziesz na studia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
na historie :) jestem przyszla pania historyk :D a ja tydzien bylam z P.nad jeziorem. jedyne rozrywka to bylo towarzystwo jego sympatycznych kuzynow i sex w nocy :D a tak to stypa. Kol.nr 1 za granica, kol.2.ciagle z facetem, koles w wojsku :( choojowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
mam wrazenie,ze wszyscy baluja a ja tak naprwde nie za bardzo mam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje przyjaciolki byly prawie 2 miesiace w francji to dopiero byla stypa :P i ogolnie teraz to wariuje w chacie bo juz nie wiem co mam ze soba zrobic, jakos malo kreatywna jestem :P a chcialabym jeszcze gdzies pojechac...i kogos poznac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie nie tylko ty tak masz...ja ostatni raz gdzies bylam na miescie moze 2 tyg temu i to tez szybciej wrocilam do domu bo jakos nie mialam ochoty sie bawic, a wszystko przez facetow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
ja mam to samo doslonie chodze po scianach... ale tu na kafeteriii nie czuje sie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
tu jest sporo fajnych ludzi, ale i przyjebow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest sporo fajnych xD a jak niktorzy sa nie tego to ja nawet nie wdaje sie w dyskusje szkoda nerwow :P ale to tez zalezy od topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×