Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokokokokokokoa

O ludzie trzymajcie mnie bo zaraz walne hehehehe

Polecane posty

Gość kokokokokokokoa

Moj facet ma jedna taka znajomą w wieku bodajże gimnazjalnym ktora jest w nim smiertelnie zakochana (on wie o tym bo jej kolezanki juz go poinformowaly). Dzis ona nas spotkala jak bylismy na spacerze i przechodzilismy kolo jej domu i ma teraz opis na gadu: ,, Brak nadziei, koniec zludzen. A wszystko przez jedna czarna szmate". Mam czarne wlosy:) Wiem ze to o mnie a jej nr gg zapozyczylam sobie od mojego faceta. Ludzie trzymajcie mnie bo normalnie jutro pojde do tego dziecka i jej chyba cos powiem bo nie wytrzymam :P Gowniara bedzie takimi tekstami rzucac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokokokoa
Zwlaszcza ze ja mam 21 lat i nie jestem zadna szmata, bo kocham swojego faceta i nie pozwole zeby ta cipka z gimnazjum mnie obrazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo dawaj jej gg to napiszemy jej parę słów od siebie...i zapytaj się tego dziecka czy ma już wszystkie ksiązki i zeszyty do szkółki..specjalnej rzecz jasna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka zdarna że hej
daj spokój, nastolatki tak mają przecież. Nie pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci szczerze
ze logicznie myslac nie powinnas wogole zwracac na tego bachora uwagi.ale sa pewne granice obrazac Cie nie powinna bo nie ma takiego prawa.moze niech Twoj facet jej zwroci uwage albo da jasno do zrozumienia ze on jest w Tobie zakochany i niech nie robi sbie nadzieji i niech sie odczepi.a jak dalej bedzie cos pod Twoim aderesem mowila to zrob awanture idz do matki albo nie wiem niech ma gowniara nauczke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym na twoim miejscu
naslala jakies duze kolezanki na nią :D No w ostateczności kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zapatrzona
olej, nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radzę jednak olać małolatę. To taki wiek. Dziewczyny, my też przechodziłyśmy przez ten wczesnotrądzikowy okres. Owszem obraziła Cię, ale w niej buzują hormony jak szalone. Przejdzie jej, a Ty nie masz co sie zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjuoi
Ales gupia baba...a jakas zazdrosna ...pewnie tamta ladniejsza;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia pannica
dziewczyno daruj sobie, ona za 5 lat będzie się z tego śmiała.Po co ty tak przeżywasz ? Bądź bardziej dojrzała i doroślejsza, proszę cię, nie ośmieszaj się. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufufu
w morde jej walnij ;) i powiedz szmatka to ty jestes a nie ja szmata :P gowniara ledwo od pieluch wyrosla a bierze sie za starszych zajetych facetow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×