Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie kumam

najwazniejsze, ze jest szczesliwa

Polecane posty

historia w - chwila, niech policze... w siedmiu aktach. akt 1 poznalem ja przez internet i nastapil okres wielogodzinnych rozmow akt 2 uslyszalem jej glos w telefonie - zakochalem sie w nim :classic_cool: akt 3 spotkalismy sie - zauroczenie nie minelo - cudowne oczy, piekny usmiech i ten glos akt 4 dowiedzialem sie, ze jest mezatka akt 5 dowiedzialem sie, ze sie rozwodzi akt 6 doiedzialem sie, ze kogos ma akt 7 jestem szczesliwy, bo ona jest szczesliwa a w srodku wszystko wyje i jak tu nie uchlac sie ze smutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjfdfh
jak to ma kogos? to po co sie z Toba umawiala? ni kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
ze mna miał podobny problem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
a kogo , ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze Ty umawiasz sie tylko z adoratorami, tak? zaprosilem na kawe, zadnych podtekstow. kogo ma? chyba kogos, kto daje jej szczescie - jak mniemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
wiesz ja to czesto pisze ale naprawde tak mysle wiec napisze i tobie byc moze teraz cierpisz ale gdybys z nia by za jakis czasl cierpial bys jeszcze bardziej mysle ze nic sie nie dzieje bez przyczyny i byc moze teraz jest trudno ale ten zal ktory masz teraz w sobie to pikus odnosnie cierpienia przed jakim zostales uchroniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkl
a jak ma na imie? Od jakiej litery zaczyna sie jej imie? Kurcze moze to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkl
jest tu jeszcze autor topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
no wlasnie tez sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszedł chlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkl
no jesli to P. to by mi to bardzo pasowalo z tym chlaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
hehheh witam witam jak samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej imie zaczyna sie na litere... K - tyle to moge powiedziec ;) Indii - 🌻 - moze i masz racje :) na cale szczescie dzien (noc) uzalania sie nad soba, minal. uff, co za ulga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie doskonale :classic_cool: tupot bialych mew i te sprawy :D ibumprom znieczulil i teraz mlot pneumatyczny nie wbija mi sie w glowe bezposrednio a przez poduszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
czasem trzeba sie pouzalac nad soba wyplakac wykrzyczec wyrzucoc z siebie emocje, ale nie pic!!!!! no no !!! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pic, taaak... :classic_cool: moj pierwszy reset od wielu miesiecy. zobaczylem ja na naszej klasie i bum! a tu trzeba skupic sie na pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
czesto tak sie dzieje ze spotykamy nie tych /te co trzeba mysle ze jest to troche wina nas saych a wlasciwie to tylko my jestesmy za to odpowiedzalni czasem tak czegos pragnemy-np. milosci ze pochlania ona zbyt wiele w naszej glowie i chwytamy sie kogos kto niekoniecznie jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Indii. dlatego dzis i na przyszle dni mowie sobie STOP zarowno w jednym ja i w drugim. zlosliwa - a tam romantycznie. rzeklbym raczej prozaicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
z tego co zdazylam sie zorientowac jestes w stanie zajac glowe czyms innym moim zdaniem bbbbbbbbbardzo wartosciowym chodzi mi o,,wzniesienie na wyzyne,, ;-) to pomaga!!! ile masz lat??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
zgadzam sie ze zlosliwa czas leczy rany prawda stara jak swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi przejsc, zycie toczy sie dalej :classic_cool: ale tak serio, to dawno nie spotkalem takiej kobiety. co lepsze, to zajete ;) ech, zycie :D STOP! STOP mowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mysle, ze czas nie leczy ran a jedynie przyzwyczaja do bolu (jak ktos tu kiedys napisal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×