Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amigamia

Umowic sie czy nie?

Polecane posty

Gość amigamia

Poznalam na gg pewnego chlopaka, gadamy ze soba dosyc czesto i on nalega na spotkanie. A ja jestem w takiej sytuacji (o ktorej on nic nie wie, bo po co mu mialam mowic): niby jestem singlem, ale po pierwsze mieszkam ze swoim bylym chlopakiem. Po drugie spotykam sie z kims (nie jestesmy para). No i po trzecie kiedys spotykalam sie z kims innym, ale on musial wyjechac, obiecal mi, ze wroci, no i teraz wraca i mysli, ze ja na niego czekam. Czy warto w tej sytuacji spotykac sie jeszcze z tym z gadu-gadu czy lepiej sobie odpuscic i nie pakowac sie w nastepna niezreczna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden mniej
jeden więcej - co to za rożnica. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
niezla jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigamia
Normalnie to bym sie z nim umowila, bo wolalabym pogadac przy piwku niz na gg, poza tym widzialam jego zdjecia i jest spoko. Ale wiem, ze on szuka dziewczyny, a ja mu powiedzialam, ze jestem singlem (no bo w sumie jestem). On mysli, ze ja tchorze przed spotkaniem, a ja juz sama nie wiem czy spotkac sie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsze
żeby się przypadkiem nie spotkali :O Na pewno by się ciut wnerwili "Co ja jestem jedym z pięciu , co to teleturniej ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigamia
To co, myslicie, ze lepiej sie nie spotykac z tym z gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigamia
Mysle, ze sie jednak z nim umowie, moze okaze sie, ze to prawdziwa milosc... (choc watpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to na pewno jest prawdziwa miłość, tamci pozostali też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigamia
Mnie tez troche meczy ta sytuacja, ale w sumie nie jestem w zwiazku z zadnym z nich. No i nie przesadzajcie, ze jest ich AZ tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigamia
wkurzona zona - seks uprawiam tylko z tym, z ktorym sie spotykam i zawsze zapisuje kiedy to bylo w notesiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umawiaj sie i nie marudź.... pamietaj o mysli przewodniej Simona Molla - "ruchac, yebać, nic sie nie bać" i w mysl tej zasady, rob co chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no AZ tylu nie jest. AŻ to by było np 40 :) Ale z tą ciążą to uważaj, bo potem będzie nieprzyjemnie jak każdy będzie na badania musiał iść. I kosztuje to trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigamia
Seks uprawiam tylko z 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
skora watpisz ze to moze byc milosc to po co sie umawiasz dla zabawy?? ok mozna i dla zabawy ale najlepiej uprzec go jak masz stosunek do tego byc moze jesli sie dowie to sam nie bedzie chcial sie potkac i bedziesz miala problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks tylko z 1 Do kina z 2 Na spacer z 3 A na romantyczną kolację (ale bez śniadania bo to 1) z 4 Pozazdrościć w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigamia
do indii ----> a skad mam wiedziec czy to bedzie milosc czy nie skoro go jeszcze nie widzialam na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jak by mieli tak samo na imię. Nie daj Boże się pomyli. Jeszcze jak się pomyli w kinie to jakoś przejdzie, ale w łóżku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×