Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maroon13

dziewczyna/facet -25 lat różnicy

Polecane posty

Czy to ma sens? Ona 19 -ka, , zauroczona mną. ja 42 , zauroczony z wzajemnością. Trudno o co innego, widząc dziewczynę o wyglądzie supermodelki. Nieziszczone marzenie dojrzałych facetów... dziewczyna nie musi się dowartościowywać zainteresowaniem ze strony dojrzałego mężczyzny - jest aż nadto atrakcyjna. Nie ma raczej złudzeń co do przyszłości takiego związku. Momentami bardzo rzeczowa, realistka, wręcz cyniczna- za chwilę - niemal dziecinna. Nie mam wrażenia , by \"leciała na kasę\". ma raczej dobrze poukładane. Może się jednak mylę. Czy ktoś przerabiał taki temat? Może lepiej zakończyć go póki nie jest za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że do tej pory dobrze się dogadujemy, mam wrażenie że nie ma między nami takiej różnicy wieku, sam należę do osób \"wiecznie młodych\" zarówno w wymiarze intelektualno- psychicznym , jak i fizycznym, więc tu ta różnica aż tak bardzo nie bije po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdwfhg
PATOLOGIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiegre
emocjonalnie jesteście na podobnym etapie rozwoju/zwijania - może coś z tego wyjdzie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darujcie sobie okrzyki znamionujące stany emocjonalne. Konkretne odpowiedzi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, nie sądzę by to się udało. Pierwsze lata takiego związku mogą być piekne ale co poźniej? za 10 lat Ty juz będziesz podstarzałym tatuskiem (bez obrazy) a ona ciągle młodą laseczką, która pewnie będzie ciagnać do facetów w swoim wieku. Nie chciałam tego pisać by Ci ublizyc w jakis posob ale zeby otworzyc oczy. Jest tyle wspanialych samotnych, wartosciowych kobiet w Twoim wieku... O czym Ty rozmawiasz w ogoel z tak mloda dziewczyną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie on
sie pyta o co innego,a nie zebyscie wylatywali z takimi tekstami....omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfd
jaka glupota ja meza poznalam wlaznie w wk=ieku 19 lat on mial 39 wiec 20 lat roznicy, jestesmy szczesliwym malzenstwem juz 15 lat! wiec wszytko jest mozliwe jesli facet jest powazny i ma poukladane w glowie!milosc nie zna wieku,nie ma barier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz żonę, to jesteś kretynem Jeżeli nie masz żony, to nigdy nie ma reguły co do różnicy wieku, można spróbować. Lekko nie będzie z wielu powodów, ale spróbować warto, żeby później nie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godna pożałowania sytuacja dla Ciebie, bo po pierwsze- laska potrzebuje "tatuśka"- i choc nie będzie to w dosłownym słowa tego znaczeniu "sponsoring"- to jej poczucie bezpieczeństwa jest na tyle zahwiane, by pchac się w twoje ramiona- czysta desperacja, po drugie- coraz cześciej będą cię irytowac jej dziecinne zachowania- łożko to nie wszystko;) po trzecie, sytuacje czysto towarzyskie- to będzie istna klapa:D jak sobie wyobrazasz wspólne spotkania z jej lub twoimi rówieśnikami?:D Ludzie to świnie, nie licz na tolerancję:) po czwarte- co na to jej rodzice:D Po piąte...jej libido będzie rosło, twoje już tylko malało, po 6- ste...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6- ste- kiedy ona będzie gotowa na macierzyństwo- dla Ciebie będzie już za późno by być dziadkiem, a co dopiero ojcem:P wiem, jestem chamska, ale szczerze ubawiła mnie twoja sytuacja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfd
ja jakos nie mama tkaich problemow, tatuska nie potrzebuje, swietnie soie w zyciu radze jestem calkowicie niezalezna, a milosc to milosc, mam 34 lat moj maz 54 i sex jest wspanialy, nie ma zadnych problemow i nie bylo, jak facet o siebie dba to dlugoooo moze zadowalc kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfd
pozatym kobieta potrzebje stablizacji, potrzebuje czuc sie bezpieczna ale i niezalezna, potrzebuje powaznie porozmawiac czego panowie do 35 rou zycia czsem nawet do konca zycia w najciezszych przypadkach robic nie potrafia, facet konczy hulac kkol 35-40 roku zycia taka prawda kobiet statowac sie chce duzo wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i masz racje
te marcin ty stary capie zajmij sie w koncu anka i filipem bo juz mi sie rzygac chce na ciebie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
obrzydliwe, taka roznica wieku jest miedzy mna a moim ojcem, bleeeeeeeee:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wreszcie sensowne odpowiedzi- na takie liczyłem.. Podkreślam że dziewczyna nie ma złudzeń- nie chce układac sobie ze mną reszty życia, więc co do przestrogi o pogłebiającej się różnicy wieku,rozejściu się oczekiwań, także tych seksualnych - są nieco bezprzedmiotowe. Mam wrażenie,że po prostu ciekawa jest jak może wyglądac partnerstwo, związek , choćby krótkotrwały ze starszym facetem. ja też nie mam złudzeń- wiem ,że ona ma swoje towarzystwo, w którym musi sie od czasu do czasu zanurzyć, traktujemy jednak ten związek w odseparowaniu od otaczających nas realiów- mnie nie interesują jej znajomi, ją nie interesują moi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że są pary którym sie udało ale ile jest takich, którym się nie ułożyło? Nie jestem w takiej sytuacji więc radzić nie będę ale stawiam jednak na związki z mniejszą anawet dużo mniejszą róźnicą wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfd
no a miedzy mna a moim ojcem jest 35 lat wiec co moj facet dla mojego ojca jest gowniarzem, jakos nie widze w tym nic uwlaczjacego, milosc to milosc, jak sie komus nie podoba to wara i nie patrzec i nie wychac sie z bytami w cudze zycie tyle, pozatym naukowo udowodnione jest ze malzenstwa z roznica wieku wieksza niz 10 lat duzo zadziej koncza sie zdradami i rozwodami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak czy inaczej to bez sensu- ale niezobowizująca znajomość, przyjaxń, sexik- czemu nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą, nie wykluczam niczego, w końcu jak piszecie..wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
Buja ć stare jaja i pomarszczonego fiuta tp jest to:P Chłopie ty masz już salmonelle od zgniłych jaj !!!!! Miałeś swoje 19 lat swoja młodość!!!!stary obrzydliwy zbereźniku ?? Nie zabieraj czyjejś młodości . Jakby mi córka przyszła z takim starym zbokolem żygłamby na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfd
szczerze c powiem ze takie zwiazki sa na porzadku dziennym za granica tylko w polsce jakies wielkie halo sie robi z roznicy wieku czy koloru skory, zwlaszcza na kafe:/ ja mieszkam chwal bogu we francji, i mam bardzo duzo znamomych z roznica wieku w zwiazkach miedzy 10 a 27 lat! i zadne z tych malzenstw sie nie rozpadlo, sa razem juz lata, a malzenstwa znajiomych w podobnym wieku co chila konczy sie w sadzie i trzeba zeznania skadac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naukowo udowodnione jest równiez, ze libido kobiety 35-40- letniej jest identycznie jak mezczyzn w wieku 19-25 lat:D tez kontrowersyjne i wykraczające poza przyjete normy i tez bez cienia przyszłości...ale tu i teraz? czemu nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Taaa, na pewno 19latke i 42 latka laczy wielka milosc, chyba, ze mowimy o milosci jego do jej jedrnego ciala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
stary i głupi ku rwaaaaaaaaaaaaaaaaa napisz do przyjaciółki !!!!:P zerznij ja jak to szmacisko i podkłada si e i olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...do dfsd; masz pewnie rację - myślę że w takim układzie bardziej jesteśmy wyczuleni na siebie i swoje potrzeby , bardziej się o siebie staramy- a już na pewno faceci. Kobieta jest dla nas wciąż atrakcyjna, a wy (mam nadzieję) to doceniacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bzdury
masz jakieś braki w wykształceniu? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
a ty masz braki w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×