Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maroon13

dziewczyna/facet -25 lat różnicy

Polecane posty

hura a co ty mozes wiedziec co taka dziewczyna zrobi i jak mysli??? badz najpierw sam/a w taiej sytuacji potem sie wypowiadaja, to nie topik dla ciebie a co do ubran, ja mialam to szczescie, ze moj kocha porzadne perfumy (najbardziej d&g) i umie sie nsaprawde dobrze ubrac:) jeden z jego plusow to taki, ze pomimo swojego wieku nie ubiera sie tj faceci w jego wieku (koszula zkolnierzykiem, lanki, garniak itp) tylko bojowki buty wojskowe kolorowe koszulki z fajnymi nadrukami;) jak z nim wchodze do diversa to wyciagnac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
o0stanio sie na niego wydralam, za to ze jestem mloda, i potzrebuje by dbal o siebie. pachnial, wyraznie mu wykrzyczalam. to kladzie sie do lozka potem, pachnacy:) od razu go zgwalcilam:) a najlepsze to jest to ze jak chce seksu to zawsze tam fuitka sowjego wypachni:) hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
ale ma cos facet w sobie, i jego uroda mi czasem nude wynagradza bo fajnie popatrzec ze taki przystojnaik z niego:) co zrboc jestem kobietą ale jestem zwrokowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
doprawdy:) och ty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy--> a od czego jest dezodorant intymny;) u na on jest obowiazkowo, co nie znaczy, ze sie nie myjemy, ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
kciukiem, ale ostanio zauwazylam ze pyta sie .. rybko w to sie ubrac, a moze te spodenki a ta kureteczke, uczy sie chlop jeszcze uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz szczescie ze sie uczy:) i super ze sie pyta kobieta wiadomo, zawsze dobrze doradzi, ja mojemu musialam tylko kolory dpasowac, bo nieraz sie ubral jak papuga;) choc podstawa u faceta powyzej 35lat to: zero zapuszzenia wasa (faceci kole 40tki tak maja!!!;/) i zakaz wpuszczania koszulki w spodnie jak tak w ogole mozna!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wąsa to znam jednego, jedynego faceta, ktory mi się z takim zarostem podoba i jest to rzeczywiście facet koło 40- stki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az mam dreszcze jak widze acetow kole 40 z brzuchem koszula w pory ws jak sa do tego sandaly to moge ukleknac na srodku deptaku qwa jakby ubrac takigo grzmota porzadnie od razu by wygldal!!! na szczescie sa wyjatki jak moj i wasi z tego co czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
kciuekiem a nie wydaje ci sie ze oni, ci strasi sa czasme nudni, chyba ze ty lubisz takie domowe zycie, bo ja to to taka;),,lubie sobie wyskoczyc, wekend lubie aktywnie spedzac, a on by tylko lezal i ogladal tv, no jak zaporponuje to pojdzie,pojdzie na spacer, ale wiecie, niech sam zaporponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
no moj tez ma tendencje ze chowa kuszule w spodnie, a mnie to sie nie podobal. nie wiem skad on to ma.i byly klotnie przez to nawet. to sie zabralam i go zostawilam i nie wyslzam z nim, to czasem mu teraz pozwalam wsadzic ta koszulke w spodnie, ale wtedy jak sweter lub kurteczke naklada. bo on brzucha to nie ma. takie jak kobietka jak sie najje. taki brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
wiecie, ja czasem worce z pracy to widze , jak ubrany wrocil. to nie wnika teraz, porpstu jak wychodzi ze mna to ma mi sie podbac i juz. a jak chodzi beze mnie to juz to mam w dupie, W razie czego jak mi sie cos tsrasznie nie podoba to shcowam(np, taka koszule, ktora kupil a wogole nie byla w moim guscie)hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj duzo pracuje i czasami rzeczywiscie woli lezec dwa dni do groy dnem i tv albo komuter. ale mi i tak pasuje bo w KAZDA niedziele spedzamy w lozku ogladmy tv i wpierdalamy;) zazwycaj na kacu:) ja mam na tyle jeszcze szczescie ze on jest jak takie duze dziecko, to ,,starej daty'' punk i w dupie ogien ma:) castle party jarocin, tam musi byc:) ostatnio bylismy na ,,euforii'' choc on techno niel ub tj jak ja ale swietnie bylo jedyny problem to rodzina on unika z nia kontaktow hmm w ogole nie utrzymuje do mojej tez nie hcce chodzic, nie obchodzi swiat itp wiec chrzciny wesela pogrzeby urdzinki itp to musze sama chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
no mi sie tez z wasem nie podbaja:) moj jest ladnie obciety, ciemna skora, czarny:)..ogolony zawsze. no dobrze ze z ogoleniem nie mam porblemu, bo kiedys to mialam faceta ktory mial pprblem by sie ogolic. a wogole to ja mam slabosc do takich garniturowych facetow, na wekend lubie spotowy wyglad;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
a co do wasow, to podba mi sie taki 60latek z wasem, cholerka jaki przystoojny, pahcnacy i ladnie wygladajacy-- taki dyrekoteek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
kcikiem, to moj spedza wekendy tak jak twoj, i wlasnie nie zawsze mi to pasuje, jak mam intensywny tydzien to pasuje, ale jak mam lzejszy to uuu. wkurzona jestem juz o 13.00 w niedziele. hahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
a wasi "starsi" maja dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas weekendy mozna powiedziec zawsze taksamo wygladaja;) chyba ze impreza jakas zaplanowana jest czy wyjazd w pt wyjscie (kazdy sam do swoich) sobota pijemy w odmku (roznie bywa albo z moimi znajomymi albo z jego) czesto sami, w niedziele na kacu lezymy w lozku, caly dzien tylko jedzenie, seks, tv, ksaizki, miziania td uwielbiamy to:) a co do wyjsc, prawda to jam usze proponowac, on rzadko, ale p[rzyanjmniej sie zgadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
a co do sykotek, to jak juz bardzo chche to pojdzie, choc nie przepada... choc zawsze ma poblem z konkurencja... bo zawsze jakis inny facecik mnie wypatrzy. mowi ze jestem uwodzicielka, a nie jestem. Nie wiem no jakos przyciagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
mialo byc..dyskotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
moj tez nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
a co ja lubie jeszcze w swoim i przez to nie moge, jego rzucic w razie czego jak mnie wkurzy to to, ze masuje mi cycki jak ogladamy tv, czy lezymy, no ja to uwielbiam, uzaleznilam sie do go.hihiihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
uzaleznilam od tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam starszego
kciuekime a ty jestes z nim zareczona? ile czasu z nim jestes? bo ja 1,5 roku i nie jestem zareczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja znowu nie zasne jak sieprzed snem nie wypne, musi mnie po tylku masowac;) ew jak chce zasypiac w jego strone to go musze za cos trzymac i zasypiamy trzymajac sie za rece a najbardziej go niby wkurza (:P) jak mu w nocy wlaze pod kodldre i cala sie do niego przyklejam wtedy mu jest za goraco ale co ja moge poradzic jak mi przed snem pod przescieradlem jest dobrze w nocy zimno, a moja koldra schowana:) :P:P i w dodatku kusi mnie bo caly rok nago spi...:P:)))) boshe jak ja uweilbiam jego skore zaph i wlosy, kocham go na zaboj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zareczona i nie bedziemy brali slubu, nie chcemy-papierek jest nam niepotrzebny poza tym on jest ekshomunkowany (chyba dobrze napisalam) i nikt by nam slubu nie dal dzis jest 3 rocznica naszegowspolnego mieszkania, jestesmy ze soba 4 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×