Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prośba do was kobitkii

BABKI KTÓRA Z WAS MA W DOMU KUCHENKE ELEKTRYCZNĄ ??

Polecane posty

Gość prośba do was kobitkii

http://www.allegro.pl/item423067082_plyta_elektryczna_whirlpool_akt_865_ba_krakow.html czy taka dużo ciągnie prądu? boje sie ze tak ale niestety w mieszkaniu gdzie wynajmuje jest nie na gaz tylko taka. ale ona sie bardz oszybka nagrzewa ..dosłownie za sekunde od włączenia jest war już.. a wczesniej wynajmowalam i też była na prąd ale starsza chyba i dłużej sie nagrzewala.. boje sie ze teraz ta ciągnie więcej prądu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez juz pisalas na ogolnym ten temat!!! nie bierze wcale duzo pradu!! najwyzej 100zl za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz chyba tak samo wyjdzie
NAJWYŻEJ 100 ZŁ ZA SAMO UŻYWANIE KUCHENKI? O MATKO..TYLKO ZE JA TAM NIE MAM PIEKARNIKA WCALE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz chyba tak samo wyjdzie
na ogólnym pisałam ale tam nikt nie odpisuje powaznie,.wole spytać tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne zdrobnienia
jakie 100 zł za samą kuchenkę! U mnie ciągle pracuje komputer lub 2 , telewizor, radio, lodówka, gotuje codziennie, często używam piekarnika np. do pieczenia mięsa a to trochę czasu zajmuje, albo pieczenia ciasta a to też niemało, 3x w tyg. używam frytkownicy, piorę 2x w tygodniu, minumum 5x dziennie gotuję wodę w czajniku elektrycznym, ładuje telefony, światło świeci się do 2-3 w nocy przynajmniej w jednym pomieszczeniu, suszę włosy suszarką codziennie rano, ładuję baterie akumulatorki co kilka dni,ładuję laptopa, używam mikrofali mniej więcej codziennie do podgrzania mleka do kawy itd. Generalnie używam dużo tych urządzeń na prąd i płacę 150-180 zł. Wiec sama kuchenka nie zużyje tyle...no chyba, że naprawdę cały dzień przy niej spędzisz. U mnie taka średnia to 2 godziny dziennie 2 palniki jednocześnie, czasem 3 lub 4 "palniki" jak jakiś poważniejszy obiad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klleskaa
Myli się bardzo ta co pisze wyżej, Pewno mieszka na wsi gdzie prąd tańszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne zdrobnienia
nie mieszkam na wsi a w mieście, może nie jest to największa polska aglomeracja ale spore miasto ok. 65 tys mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mieszkam w mieście
powyzej 100 tys. mam płyte elektryczna ceramiczna, gotuje z dwa razy na tydzien, bardzo szybko się nagrzewa, za prad płace 70 zł mies.2 laptopy chodza nieraz po 12 godzin dziennie, pralka 2 razy na tydzień, czajnik elektryczny średnio 2 razy na dzień, tv kilka godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooog
niemozliwe a która z was jest z krakowa? tam chyba prąd drogi jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHODZILO MI o to ze 100zl za miesiac za wszystko a nie za sama kuchenke-buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mieszkam w mieście
ja piszę z pomorza, ale nie wydaje mi się, zeby róznice cen prądu były znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania////ania
ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro szybciej się nagrzewa
to krócej z niej korzystasz i wyjdzie na jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna historiaiaaa
no nie tak drogo znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkapa z ciebie straszliwa
drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA POLECAM KUCHENKĘ NA PRĄD, OCZYWIŚCIE Z PŁYTĄ CERAMICZNA, SAMA MAM TAKĄ I NIGDY PRZENIGDY NIE ZAMIENIĘ JEJ NA GAZOWĄ. GOTUJĘ CODZIENNIE CZĘSTO UŻYWAM PIEKARNIKA DO TEGO 2 TELEWIZORY, KOMPUTER, ŚWIATŁO A RACHUNKI ZA PRĄD 80 ZŁ MIESIĘCZNIE PRZY DWUOSOBOWEJ RODZINIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚMIESZNE ŻE KTOŚ SĄDZI ŻE W KRAAKOWIE PRĄD JEST DROŻSZY, CHYBA MUSZĘ JECHAĆ NA WIĘ SOBIE "NAŁAPAĆ" TEGO TAŃSZEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska100
najlepiej zapytaj inkasenta-napewno doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×