Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deisy24

za bardzo mokra POMOCY!!!!

Polecane posty

Gość Deisy24

Mam strasznie wstydliwy problem ale sama nie wiem jak sobie z nim poradzić.Chodzi o to, że w sytuacjach intymnych staje się bardzo wilgotna.Bardzo!Do tego stopnia,że zanim mnie rozbierze mam przyslowiowy kisiel w majtkach:oWstydze się tego!!!Co robić żeby się tak nie napalać?Sąjakieś leki na zmiejszenie wydzielania śluzu?HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
up!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
Nie czuje sie z tym dobrze!To chyba nie jest normalne.Zaczelam nosic wkladki zeby nie moczyc majtek.Staram sie podczas zblizenia nie myslec o seksie,zeby sie tak nie nakrecac ale to nic nie daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest!!Nie no i tak źle i tak niedobrze.Jak mokra źle,jak nie też źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
Ale mi się wydaje, że to jest obleśne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE tam!Ty wiesz,że on Cie kręci,on też o tym wie!Wszystko na dobrej drodze.Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
Niby nigdy nic nie mowil, ze mu to przeszkadza, chce sie ze mna kochac itd.Ale mi sie wydaje, ze to nie jest normalne:o I zawsze mi mowi "jaka jestes mokra"😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Deisy24, ja mam tak samo! Mój chłopak nie musi nawet mnie rozbierać, wystarczy, że sobie siedzimy i przytulamy, aja już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
:) ale wcale się tym nie przejmuję. większość facetów lubi mokre kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
Ale powiedzcie szczerze to nie jest normalne?Wiekszosc dziewczyn chyba tak nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
po prostu aska>>>ja mam tak samo, jak wiem ze bedzie seks to wystarczy ze go zobacze i juz mam mokro:oTo jest wkurzajace, bo co chwila latam do kibelka.On chyba sie domysla, ze mam z tym problem bo zawsze zanim mi sciagnie majtki ide do wc niby pod pretekstem, ze chce mi sie siku😭wstydze sie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
a czy ty musisz być taka jak większość dziewczyn? dziewczyno nie wmawiaj sobie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
Wiem, ze kobieta powinna byc wilgotna, ale ja jestem przesadnie wilgotna i w tym mam problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
a pytałaś go co on o tym sądzi? może to tylko problem dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Wiem, że to jest dość wkurzające, Deisy24. I ta potrzeba ciągłego noszenia wkładki... :/ Ale to chyba naprawdę oznaka tego, że tak bardzo kręcą nas nasi faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze można wpaść w
kompleksy, czytając te tematy! Ja też tak mam i do tej pory byłam z tego dumna wręcz - a teraz sama nie wiem...... Jeśli randka w domu - to i tak się szybko rozbieram, a jeśli poza - to co za problem założyć wkładkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
Nie pytalam go o to bo sie wstydze.On mowi, ze go podniecam, ale zawsze w trakcie seksu napomina o tym ze jestem taaaka mokra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja Wam zazdroszcze... kiedys tak mialam a teraz sucho jak na pustyni.. :( nie bierzcie nigdy tabsow i cieszcie sie ze lubicie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Aśka
Ja tam nie mam kompleksów z tego powodu :)) Tylko czasami to mnie wkurza, ale najważniejsze jest, że on mnie kręci i ja jego też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deisy24
Ja wlasnie biore tabletki i myslalam, ze to od tego.W moim przypadku moge uprawiac seks tylko w domu!Bo poza domem niby gdzie mialabym zdjąc wkladke.To jest straszne, odbiera mi cala przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak mam
a długo już jesteście ze sobą? może potrzeba ci troszkę czasu abyś przestała się krępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×