Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia_2102

Pomocy !!Proszę przeczytajcie to !

Polecane posty

Gość astraaaa
ty sie chyba szanowna lucky nudzisz dziewczyna pyta bo ma prawo po to jest forum roznie w zyciu bywa moze kiedys twoje badz co badz dla ciebie stosowne pytanie wyda sie zabawne lub smieszne dla innych po co ta ironia?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astraaaa
nie ma za co i przede wszystkim luzik nie stresuj sie bo to tez moze opozniac @ co sie stalo to sie nie odstanie a co ma byc to bedzie nie stresuj sie i staraj sie na razie w miare spokojnie do tego podchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie samo zdanie jak ty..Może nie jestem taka doświadczona..Ale zapytać mam prawo..I dziękuję,że znalazła się jedna przyjemna osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astraaaa
no problem:) milego dnia i raz jeszcze nie stresuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to już się tak nie boję,bo zrobiłam te testy ..Jeden w poniedziałek a dwa pozostałe wczoraj..Wystraszyłam się,bo nigdy mi się nie spóźniał,ale mam nadzieje że będzie dobrze..Teraz mam nauczkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astraaaa
najpewniej rozlegulowalas sobie cykl ale jak mowie poczekaj i zrob ponownie test i ginka odwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysle ze nie jestes wciązy tylko rozregulowalas sobie cykl jak tez raz tak mialam ze tabletke wzielam nie po siedmiu dniach tylko po dwunastu i nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdego tylko "zrozpaczonych", "zalamanych", ktore wolaja POMOOOOOOOCY na forum, bo wczesniej nie przyszlo im do glowy, zeby pomyslec albo zeby poczytac (albo jedno i drugie) czy jak sie bzykna to nie zajda w ciaze a teraz na serio skoro zrobilas 3 testy ciazowe i wyszly negatywnie to jak nic ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Ty klniesz i jestes dla nas niemila, bo Cie draznimy, mowiac, ze Twoje pytania sa glupie? to wyobraz sobie, ze Ty nas tez draznisz, zadajac tak glupie pytania, a mimo to nie klniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Ty klniesz i jestes dla nas niemila, bo Cie draznimy, mowiac, ze Twoje pytania sa glupie? to wyobraz sobie, ze Ty nas tez draznisz, zadajac tak glupie pytania, a mimo to nie klniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo pytać..Ty się dowiedz co to jest wynik negatywny ..Brak ciąży..A może ciąża tak jak ty myślisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ja pierwsza nie zaczęłam..Każdy może kogoś poprosić o pomoc i ja to własnie zrobiłam..A kto zaczął ten zaczął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia powinnas byla poczekac do pierwszej miesiaczki w tej przerwie miedzy opakowaniami i dopiero wowczas wziac pierwsza tabse w pierwszy dzien krwawienia...teraz to ja nie wiem jak to jest ale zapytaj lekarza.....moze zrob jeszcze jeden test...moze zrobilas za wczesnie ..jak masz poslizg dwoch dni (skoro mowisz o 1.08) to poczekaj jeszcze chwikle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze zawsze ...ale jak widac rozregulowalas sobie cykl.....przy tabletkach to z tymi okresami roznie bywa...ja mialam plastry pol roku i przez pol roku okres dostawalam w 4 dniu po odklejeniu a ostatni plaster zdjeclam i po paru godzinach dostalam krwawienia.... To sa hormony...a Ty troszeczke nieodpowiedzialnie postapilas....tabletki z nowego opakowania bierze sie 8 dnia po przerwie albo jak nie wezmiesz to w ciagu miesiaczki a pozniej ja na Twoim miejscu czekalabym z wzieciem tabsy do kolejnej miesiaczki a nie brala go tydzien pozniej bo to troche nieodpowiedzialne...najlepiej idz do lekarza zrob test z krwi jak nie ejstes pewna no i pozostaje ci czekac na reakcje organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla ironia .. Agusiu :O głupie pytanie głupia odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×