Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaryczana mała mi

Kap Kap płyną łzy..

Polecane posty

Gość maaaam
a ja własnie byłam "zdespreowana wariatka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby ci sie
my jestesmy malzenstwem 3 lata, znamy sie 7.. wszystko zaczyna sie spyac,w jego zyciu pojawila sie kolezanka, przez nia sa awantury i klotnie mowi,ze mnie kocha,ale czuje sie wypalona, nie mam sily zyc, siedze w pracy, nie wytrzymuje tego, jestesmy razem,ale jakby osobno, zaczelam sie starac,ale w jego mniemaniu mam jeszcze akceptowac jego wyskoki, mamy dziecko, musze dla niego byc silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
podziwiam Cie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
maaaam *** ja walczylam o Niego, ale jego obojętność mnie zabiła.. Wiesz jak posząlm do Niego wtedy żeby wyjaśnić o co chodzi.. po tym braku kontaktu, to byl zimny, obojętny, jakby wcale mnie nie znał..dopiero potem się troszkę otworzył.. Ja naprwdę chciałam, delikatnie ale widizal że go kocham, nie pisaąlm mu kupy esow.. jeden na dzien.. słodki na sen.. ale jak on przestal na to odpisywać to ja tez przestałam.. jak przestal dzwonić i przychodzic.. tez przestaalm.. nie miaałm siły... już.. bo naprwdę robiąlm dla niego wiele.. Może nie zawsze bylam fer wobec niego, może za bardzo panikowalam i histeryzowaąlm, ale wiele przeszlam, on zresztą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Przykro.. mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
ja bardzo BARDZO chciałam zeby wrócil, ale ktorego dnia, pomyslalam czy warto przez to np kolejny raz przechodzic? co bedzie jak wroci i zrobi to poownie, ta sama sytuacja, łzy, ból, starch, czy zawsze sie bede przy nim bała ze jak cos powiem to on sie odwroci i nie bedzie juz chcial byc ze mna? to mnie skłoniło do głębszego zastanowienia się. Wiedziałam ze jak bysmy do siebie wrocili byl by ten strach czy znowu sie powtorzy ta sytuacja. Nie chciałam tego. Wiedziałam ze nie jestem na tyle silna by potem znowu cierpiec. kilka sekund szczescie nie sa warte tygodni mokrej od lez poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
ale to we mnei był bład.. on był dobry dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
prosze Cie nie obwiniaj sie!! nic tym nie zmienisz, a bedziesz sie tylko gorzej czula!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Ale ja wiem że to moja wina.. on byl taki dobry, no może osattnie pól roku było nie zbyt udane.. ale on mi powiedizal że jemu coś sie odmieniło, że ta moja obojętność na niego , że to wszystko go przytłoczyło, i coś się odmnieło, że probował z tym walczyć , myślał poztywnie że mnei kochal, ale sytuacja wszystko sypało sie coraz gorzej.. Że to jego wina.. że on mnie kocha.. ale nie potrafi.. że ja nic nie rozumiem, że jestem tą jedyną ale obn niewie co ma mi poweidizec i jak, że chce na mnie patrzeć chce mnie dotyakć ale nie potrafi..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
może on potrzebuje troche czasu? kiedy ostatni raz mieliscie jakis kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
ok. 3 tygodnie temu..wczesniej przerwa tez 2-3 tygodniowwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
to może najlepszy czas by się odezwac? zwykły sms czy rozmowa czy u Ciebie wszystko ok? jak sie zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
On mi wczesniej prze tymi przerwami mowił, że potrzebuje czasu, że sam się do mnei odezwie, jak będize czul że już.. ale nie dawal mu tego czasu, zawsze po kilku dniach pisaąlm do niego chocby jednego esa.. A tak wogóle podczas naszej ostatniej rozmowy powiedizal mi że on nie wie czy do mnei napsize czy zadzwoni, ze chce się sam przekonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
ale teraz macie dośc dluga przerwe wiec moze... jak długo on moze sie jeszcze zastanawiac! chyba nie całe zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
wime że doknelo go coś złego, .. ale nie potrafię się odezwać, niechche to on powinien.Bardoz mi szkoda Go i bardoz mi zal że tak się stało, że to na czym mu tak zalezało umarlo ale boje się anpisac boje się zę się zblaznie a on nie odpisze.. i jeszcze będize miał używanie że dalje myśle o nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
jeden zwykły sms nic nie stracisz,, mozesz tylko zyskac! czego oczywiscie Ci zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Ale my już nie jestesmy razem.. strasznie mi zle.. ale czekam na Niego, ja mu dałam jasno do zrozumienia podczas ostatniej rozmowy że będe czekać.. na jego telefon, esemesa. Nie mogę teraz pierwsza się odezwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
On pomysli ze mu sie narzucam.. wtedy po tej przerwie prawie 3 tygodniowej jak poszalm do niego to powiedizal że mu się narzucam, że on tak nie chce... żebym nie biegla za nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
jak długo masz jeszcze zamiar czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Nieiwem.. wiem że nadal ma zdjęcie moje w portfelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
a naprawdę nie che się odezwać bo pomysli ze jestem glupia, że ciągle sie narzucam, przecież mi powiedizal że chce być sam, licze na to że samotnośc go przerazi i że wróci.. Poza tym mam nie długo urodziny, mam ogromne nadzieje że wyśle mi życzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
a myslisz że sa szanse na ratunek dla nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
myśle ze tak, nie skreslil Cie odrazu, tylko potrzebuje czasu, a urodziny to doskonały pomysl, napewno bedzie pamietal i sadze sie w ten dzien napewno sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Ech tylko to jeszcze jakieś 3 tygodnie:( tak bym chciała żeby wrócił.. zebyśmy zaczeli od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
a kiedy masz urodziny:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
Pod koniec września..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
ja ostatniegoo :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
25.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryczana mała mi
hehe.. powiem ci szczerze że nie wiem sama mieć andzieje na jego powrot.. przecież on ewidentnie robił wycofkę ze zwiazku,.. niewiem czy wróci... może już wcale nei zamierza wracac.. a ja sobie coś wkrecam... nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
to zycze Ci teraz bo nie wiem kiedy sie tu znowu pojawie! by Twoje marzenie sie spełniło! zebys juz byla zawsze usmiechnieta, wiecznie zakochana i miala przy swoim boku odpowiedniego mezczyzne! Zeby nie było już lez i smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×