Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana i zawstydzona

Porażka na maxa

Polecane posty

Gość załamana i zawstydzona

No ja już nie wiem czy można mieć większego pecha życiu. Jest jeden chłopak który strasznie mi się podoba. Mam wrażenie, że ja jemu też.Dzisiaj wychodząc ze sklepu potknęlam się i upadłam ( nie wiem po jakiego diabła założyłam dzisiaj spódnicę - no i wiadomo..majtki na wierzchu) . Pozbierałam się migiem i już miałam uciekać kiedy zobaczyłam go po drugiej stronie ulicy. Ale miał minę ( o mojej nie wspominam nawet). Podbiegł i zapytał czy nic mi ię nie stało. Ja na to, że nie i w nogi. Zamknę się w domu i już nigdzie nie będę wychodzić. Matko jaki wstyd. Nie wiem jak mam się zachować jak zobaczę go następnym razem . Dlaczego mi zawsze przydarzają się takie rzeczy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanista
bravo sie naczytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku, jak go spotkasz następnym razem to usmiechnij się, podejdź i powiedz, że przepraszasz za swoje zachowanie, ale było Ci nieziemsko głupio i podziękuj za pomoc;)będzie ok, gdyby nie był zainteresowany Tobą pewnie by nie podszedł:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zawstydzona
Nawet nie wiecie jak mi głupio. Taka kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaam
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zawstydzona
26 a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zawstydzona
Majtki miałam ale to nie zmienia faktu, że ten wypadek wyglądał komicznie i teraz mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogęeee
26 lat i takie teksty walisz??? każdemu może sie wypadek prztrafić. aLE to nie powód do załamywania sie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czym ty sie przejmujesz, okazalo sie ,ze facet jest calkiem ok, bo inny w takiej sytauacji nawet by nie podszedl, a moze by i wysmial, ty sie przejmujesz majtkami, a powinnas tym,ze ucieklas, i jak ktos wyzej radzil wystarczy,ze jak sie spotkacie,to wyjasnisz czemu zwialas i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zawstydzona
Jejku co ma wiek do tego. Jest mi strasznie głupio po prostu. Wiem ,że to wyglądało śmiesznie (przecież widziałam miny innych przechodniów). Jego zresztą też . Pewnie przy następnym spotkaniu będę czerwona jak burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zawstydzona
oj uciekłam bo mi było wstyd strasznie. Nie wiedziałam co powiedzieć . Wydukałam "dzięki wszystko o.k i w nogi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie, ze podbiegl, a nie ryknal smiechem :) kiedys na randce wyjebalam sie jak dluga bo nie umialam wyechac rowerem na kraweznik on sie nie smial tylko mu zal mnie bylo, podniosl mnie bylo mi glupio jak nei wiem co ale on juz zakochany byl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zawstydzona
Gdyby zaczął się śmiać to nie wiem ale chyba zapadłabym się pod ziemię. (oglądam właśnie moje kolano....ale siniak). Normalnie sierota ze mnie. Chociaż teraz to już tylko chce mi się śmiać z tej całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetfacetfacet
Taka okazja na podryw, a Ty uciekłaś? Oj głupia babo jesteś :D Następnym razem leż tak z majtkami na wierzchu, może koleś rzuci się na Ciebie i będzie miłość 4ever? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana i zawstydzona
Nie no to jest nie do uwierzenia. Dostałam sms-a takiej teści :" Jak Twoje kolano ? Mam nadzieję, że do wesela się zagoi. Maciek." Odpisałam "dziękuję już w porządku. Chodź zastanawiam się skąd masz mój numer telefonu." on na to "Od dobrej wróżki. Dała się ubłagać ponieważ powiedziałem jej o dzisiejszym wypadku i o tym ,że się martwię i chcę tylko sprawdzić czy wszystko o.k" No tak" dobra wróżka "to z pewnością moja kumpela. Ludzie nie wierzyłam w takie rzeczy a teraz...ale jestem szczęśliwa :) Dziękuję Ci losie za ten "wypadek" :) Dziękuję , dziękuję, dziękuję... Zmieniam nicka na szczęśliwa jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa jak nigdy
:D :D :D Jednak czasem życie jest piękne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi-opi
no ja się wzruszyłem ... Oczywiście nie wiem jak pozostali no ale ja - bardzo !!! Czy pozostali również sięwzruszyli, hyyymmmm?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi-opi
no halo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi-opi
no ale czyż nie są one wzruszające....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opi-opi
tylko że to chyba jest z BRAVO !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×