Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

bursztyn widze ze na widok mojego nicka zaczynasz trzasc portami :D nerwusek z Ciebie, ojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllllllllllllllllllllllllo
buahahaha ciekawe czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna lala
opanujcie dziewczynki swoje emocje :) nie ma powodow do denerwowania sie nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko czeko
wstydz sie.wysmiewalas bursztyna a teraz w dupe jej wlazisz.znow sie ktos na tobie poznal i widac ze grono twoich netowych psiapsiolek sie zaweza ostro, no coz, zycie.nikt tu cie nie chce, wracaj do swojej piaskownicy i tam rzadz wsrod gowniazeri, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllllllllllllllllllllllllo
chcialabys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna lala
no widze ze wasze jakze szerokie grono jest bardzo dobzre poinformowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko naprawde wierz mi, nie wiesz o czym mowisz :D grono moich kochanych przyjaciolek ciagle jest takie samo i nie zamierza sie zawężac, to taka informacja gwoli zaspokojenia Twojej ciekawosci bo widze ze Cie az zzera by sie cos wiecej dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko czeko
jestes tak prosta ze szkoda slow, twoj poziom to zero.ZERO.nie wiem kto ci wpoil do tego posranego lepka takie glupoty.wez idz stad paszteciaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko, znam dobrze moją przyjaciółke... I uwierz mi, że niczym teraz nie trzęsie tylko olewczo reagujemy na to co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallllllllllllllllllllllllllo
taaaaa wielkie grono bursztyna to ona sama i jej zajac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna lala
o ile zajac jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeko czeko
moze ci czeko powrozyc co? tak na gg, zeby nikt nie wiedzial, ha ha ha.adamus zadzialal co?gowno, u ciebie nic juz nie pomoze nawet urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo no to moze mi powiesz co ja takiego robie? hmm? naskakuje na was, na Ciebie, na Bursztyna? atakuje was? jesli juz kogos bronisz to przynajmniej do tej obrony miej powod, bo narazie ja zadnego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejcie ta pizde CZEKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam do bursztyna nie do Ciebie, idz do psychologa moze bo naprawde cos z trzymaniem nerwow na wodzy u Ciebie nie tak. zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktamKubuś
ten Twój zajęty facet Czeko odbiłaś go już tamtej pewnie tylko nerki se odbiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda ha ha ha
CZEKO wez idz do swojego przedszkola, naprawde tutaj nikt nie ma ochoty z toba dyskutowac.kazdy ma cie dosc i tej twojej \"szczerosci\" wiec sobie odpusc.po co tu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć już namieszałaś... Włazisz tu, bo wiesz, że to dla wszystkich tu nieprzyjemne i dobrze wiesz co się wydarzy... Włazisz tu, szukasz kontaktu a potem robisz za kogoś na kogo się każdy uwziął... Nie zalezy mi żeby z Tobą gadać... Więc nie pisz do mnie tak jakby to mi zależało.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ezo szukam z wami kontaktu bo was tak kocham i za wami tesknie ze dzien bez posta do was jest dniem straconym, nie mam po co zyc. zastanow sie co Ty piszesz dziewczyno bo pograzasz sie coraz bardziej :o lubie wzbudzac kontrowersje wiec pomarancze duzy buziak w czoło i chuj wam przez plecy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda ha ha ha
czeko nikt cie tu nie zapraszal, wez wypad stad zrob ok.i sama sie nie kompromituj bo jestes zalosna, ale do ciebie to niestety nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jazda ha ha ha
CZEKO CHUJ CI W DUPE, I OBY JAK NAJMNIEJSZY A WIESZ DLACZEGO?ZEBYS NAWET PRZYJEMNOSCI Z TEGO NIE MIALA.I WYPAD STAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×