Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Only -- większość moich koleżanek albo niedawno rodziła albo aktualnie są w ciąży-taki wiek :-) Tylko ja nic...-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca--moze On potrzebowal tego czasu,chcial przemyslec...na pewno zaszly w Was zmiany--na lepsze,bo jestescie bogatsi o to doswiadczenie...a wydaje mi sie,ze pocieszal nie ze wzgledu na stara znajomosc,a dlatego,ze nie jestes Mu obojetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku - nie wpadaj w paranoję! Mój tata miał 4 lata temu koronografię a pół roku temu operację odtwarzania dysków co groziło wuzkiem, dodatkowo ma bardzo żadką grupę krwi i w obu przypadkach lekaże bali się podjąć operacji. Teraz uśmiechnięty dochodzi do siebie. Więc nie marudż! Tylko ładuj się do tego szpitala i to już! Co ma być to będzie czy tego chcemy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie,ja tez nie palam miloscia do szpitali i tym podobnych przybytkow:P jednak czasem trzeba grzecznie sie podac woli lekarzy....wiec na chwile wylacz uczucia i idz za glosem rozumu--prosciutko do szpitala;) bedziemy tu na Ciebie czekac:) no i obiecales sciac choinke,pamietasz? wiec musisz byc zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie prosze Cie, nie uprawiaj czarnowidztwa. pozytywna mysl niech bedzie Twoja podpora. Dzialaj juz teraz i zadbaj o zdrowie bo uplyw czasu nie sprzyja jak cos zlego sie ze zdrowiem dzieje. Trzeba dzialac jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana -- na pewno będzie inaczej niż kedyś. A nie pomyślałaś że możecie pokochać się na nowo całkiem inną, dojżalszą miłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie pomyślicie pewnie że zwarjowałam ale ja codziennie powtarzam sobie na głos że ja i ex jeszcze będziemy razem bardzo szczęśliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana,wiesz co zle robilas,wiesz tez co musisz zmienic....zacznij od Siebie...nie mow,nie mysl,nie pisz o Nim...teraz jestes TY i Twoja przemiana...nie wracaj do przeszlosci,to zamkniety rozdzial...zyj tu i teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ja zasypiam i budze sie z Jego imieniem na ustach...czasem nawet mowie do Niego,na glos....i czekam,bo wierze,ze wroci...zawsze mialam taka nadzieje,a cyganka to potwierdzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana ja bedziesz tak analizowac przesżłosc to nigdy nie ruszysz z miejsca... Ty cały czas stoisz w tym samym punkcie. Zrozum przeszłości nie ma, przeszłosc to tlyko dobre wpsólne wpsomnienia wspólnych chwil,prezeszłośc nie istnieje juz, nie ma jej. Jesli się od niej nie uwolnisz jeśli wrócicie do siebie to to sie rozpieprzy w tydzień bo nie wybaczysz mu tego co było. To Cię zniszczy i zabije , zniszczy Wasz Nowy Związek.Tak Nowy bo to co bezie bedzie juz nowym musisz go potraktować jak nowego faceta i nowy poczatek. Przeszłości nie ma... to sobie wbij na pcozatek do głowy i tak myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Szpital- nie, ale zadbam o to, żeby nie stać się dla Niej ciężarem, Kiedy Będziemy już RAZEM:-)😍 Dziękuję Wam Wszystkim🌻:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Zakochana.. staram sie naprawde nie myśleć.. naprawdę.. ale co ja na to poradze że każdy mały drobiazg przypomina mi go.. nie myśle już to i tak nic nie da.. nie będę już myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czujesz że wracasz myślami do niego myśl o czym,ś innym na siłe ale myśl... odwracaj mysli na cokolwiek innego i tak za każdym razem w końcu się uda..zajmij sie czymkolwiek tak zebysmy nie miala czasu na myslenie, obojetnei cyzm nawet głupim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻 Każdy idzie drogą, którą sam wybierze i która mu przeznaczona, jeżeli to dwie różne drogi- boli okropnie, ale da sie je przejść, byle kierunek obrać właściwy- przecież ku rozstajom można podążać z dwóch stron... A potem Jedna już Droga, Osoby Dwie- RAZEM:-) Tam idę😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Kocie :) jak pisales...to co piekne nie zawsze rodzi sie latwo, bez bolu i przeszkod. Podobno wszystkie drogi zmierzaja do jednego punktu :)...tam gdzie dwa serca sie spotkaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: Myślę, że żyjemy w świecie, w którym Piekno, Prawdziwe, Czyste- przestało byc jakąkolwiek wartościa dla większości:-(, raczej wygoda, minimum starań/maksimum korzyści... Wiele możnaby pisać o tym, dlaczego tak się stało (poczynając od inkwizycji, poprzez obozy koncentracyjne az po manipulację tłumem), ale tak naprawdę- przecież lepiej nie być każdym... Nie uważam się za kogoś... wspaniałego, inny jestem- to dlatego Ona wciąż...😍... A cała reszta nie liczy się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie bo prawdziwe piekno jest wewnatrz i tylko sercem mozna je zobaczyc...nie kazdy je widzi...bo nie dla kazdego to piekno jest...Oni je zobaczyli....myslisz , ze zapomna od tak?...ze zrezygnuja z tego piekna w nas? ...czemu wiec te piekno Im pokazalismy...otworzylismy serca i dusze dla Nich?...by zapomnieli, be je zdeptali?...Przeciez tez my dostrzeglismy w Nich te piekno i Oni nam je pozwolili w sobie dostrzec...te wewnetrzne piekno przeciez takie cenne jest...w tym swiecie pozbawionym wartosci, gdzie moralnosc to juz przezytek a gonitwa za dobrem doczesnym przewyzsza wszystko co ma wymiar serca... Kocie to nie moze sie tak skonczyc...wierze, ze nadejdzie ten dzien gdy bedziemy mogli szczerze sie usmiechnac i powiedziec, ze to co sie teraz dzieje mialo sens bo bylo droga do wspolnego szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
" Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć." Antoine de Saint-Exupéry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: Kazda Sekunda ma Sens, jest Prawdą, nie mozna poddać się żadnemu zwątpieniu- bo każda z Tamtych Chwil była Prawdziwa:-)😍, choćby cały świat wrzeszczał o złudzeniu. Piękno we mnie?:-D Bez przesady- Miłość Nim Jest:-), do Niej:-)😍... Trudno zaakceptować mi, że... we mnie..? Jejku, to takie skomplikowane... Wiesz: My znamy Się już prawie ćwierć wieku..:-) To naprawdę niewiarygodna Historia:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie :) to piekno o ktorym pisalam to wlasnie ta milosc w nas...milosc pomimo wszystko . Kocie zdobedziesz swoja gore...pamietaj ...gdybys byl Jej obojetny nie byloby z Jej strony kontaktu zadnego. Te zdjecia, ktore Ci wysyla do swiadectwo tego co czuje do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: :-)🌻... Po pigułach, które biorę od jakiegoś czasu, robie sie niemożebnie wczesnie senny, też połóż się, sen przyda się Wam:-), dobrej nocy i Cudownych Snów, Których Spełnienie przed nami..:-) Szybciej, niż możnaby sie spodziewać:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja dorzucę coś
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca Kocham Cię, bo cały wszechświat sprzyjał mi w tym, bym mógł Cię poznać." P.Coelhio I ja będę walczyć o to uczucie! O miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mi mądrość abym zrozumiała daj mi siłę abym potrafiła daj cierpliwość abym doczekała daj mi czas bym się nauczyła... Daj mi rozum abym odróżniła rzeczy ważne od mniej ważnych daj mi wiarę abym uwierzyła ze ja też potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×