Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiskkkkkka

co byscie zrobily???

Polecane posty

Gość emiskkkkkka

mam faceta od 3 lat jestemy ze soba roznie miedyz nami jest teraz ja szukam pracy wmoim miescie i ciezko mi cos znalesc on ma prace pusiclam mu propozycje zebysmy razem sobei pojechali do wawy bo tam wieksze zarobki i ja na pewno bym miala wieksza szanse cos znalesc on odparl ze nei jedzie bo ma prace i ze jak ja chce to niech jade ze mnie nie trzyma ale jak pojade to bedziemy musieli sie rozstac bo co to za zwiazek w odleglosci.....co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkamuminka
:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiskkkkkka
no doradzccie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkamuminka
zastanów się czy jesteś gotowa na to żeby go zostawić skoro on nie chce się przeprowadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiskkkkkka
chyab znim jest cos nie tak jakby mu zalezalo to bym pojechal ze mna a tak szantazuje mnie albo praca albo on....ja moglabym jechac w weekendy bym sie widywala z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkamuminka
jest egoistyczna świnią myśli tylko o sobie jak większość, byle jemu było dobrze reszta się nie liczy, a ty się męcz jak chcesz ze mną być, tak myślą niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś za łatwo i za szybko pozwala Ci odejść... No sorry ale pewnie Ty na jego miejscu po 1 pojechałabyś za nim a po 2 nie dała mu samemu wyjechać i nie powiedziała, że związek na odległość nie ma szans, prawda? Ma szanse ale obie strony muszą tego chcieć, muszą zdawać sobie sprawę że taki związek jest inny. A skoro Twój facet tak to widzi... przykro mi to mówić ale pewnie jemu różnicy nie zrobi to czy będziecie razem czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiskkkkkka
złooo... chyba masz racje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo.a
No co masz zrobic??? To co jest najlepsze dla Ciebie. Nie patrz na faceta,bo on jak bedzie chcial z Toba byc, to bedzie pomimo dzielacych Was km,a jak mu nie bedzie pasowac, to rzuci Cie z byle powodu. C'est la vie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiskkkkkka
teraz jest ok na poczatku byly zgrzyty klotnie ale dotarlismy sie i fajnie jest....kochamy sie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie buduj przyszlosci na mezczyznie. jak go zabraknie - ten swiat sie zawali. i po co Ci to? on widocznie nie wiaze z Toba przyszlosci, skoro tak latwo z Ciebie moze zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkamuminka
heh a mój powiedział, że jak pojadę na miesiąc do pracy, to koniec z nami po 5 latach związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiskkkkkka mam faceta od 3 lat jestemy ze soba roznie miedyz nami jest teraz ja szukam pracy wmoim miescie i ciezko mi cos znalesc on ma prace pusiclam mu propozycje zebysmy razem sobei pojechali do wawy bo tam wieksze zarobki i ja na pewno bym miala wieksza szanse cos znalesc on odparl ze nei jedzie bo ma prace i ze jak ja chce to niech jade ze mnie nie trzyma ale jak pojade to bedziemy musieli sie rozstac bo co to za zwiazek w odleglosci.....co robic A co Ty myślisz, że Warszawa jest z gumy? Tu tez nie ma nieograniczonej pracy i mieszkań. Przez napływowych pogarszają się warunki pracy, a ceny mieszkań poszybowały w ciągu ostatnich dwóch lat w kosmos. Popyt wielokrotnie przerósł podarz. Nie możesz sobie wyjechać do Anglii, Poznania, Gdańska, czy Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiskkkkkka
no przyklad dlaam do wawy niekoniecznei musi byc to miasto......chodzi o zachowanie mojego chlopaka w jakiej mnie sytuacji stawia ja na jego miejscu bym pojechala razem latwiej...a on mnie zalamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobra ma ta pracę? Bo jeśli boi się utraty dotychczasowych zarobków to tez nie ma się co dziwić... A co gdyby z Tobą wyjechał i nie mógłby znaleźć pracy? A gdyby Tobie się nie udało? Z jednej strony ok... z 2 jego tekst, że jeśli wyjedziesz to się rozchodzicie jest bardzo bezczelny. To po co z Tobą tyle był skoro teraz tak łatwo mu z Tobą zerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiskkkkkka
on z pracy nie jest bardzo zadowolony np wwaiw moglby zarobic wiecej sprawdzalam to praca jego polega na odbieraniu tel i udizlaniu rad przyjmowaniu reklamacji itp ( konsultant do spraw techinzych w tp sa).........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak... To chyba różnicy mu zbytniej nie zrobi czy go zostawisz czy nie... Każdy pretekst do zerwania jest dobry - pewnie potem zwali na Ciebie, że to Ty go zostawiłaś, że wyjechałaś itp.. I takie małe sprostowanie - gdyby mi facet powiedział "jedź ale w takim razie zrywamy" to pojechałabym sama - i szukała szczęścia gdzie indziej skoro on tak łatwo się poddał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×