Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka na maksa

uprawiałam seks i pojawiło się krwawienie

Polecane posty

Gość załamka na maksa

wprawdzie niewiele, to nie był okres, ale strasznie się przestraszyła, co może być tego przyczyną, opiszcie proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka na maksa
dodam że nie jestem dziewica już od dawna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka na maksa
o nie!!!!!!! miałam juz dwa razy, znowu??? jak to wyleczyć żeby już się nie pojawiało:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poinformowany
Jeśli masz ponad 30 lat, pędź do ginekologa. Najlepiej z drugą specjalnością onkologia. Niech wykluczy raka szyjki, a resztą nie ma co się przejmować - trzeba wyleczyć. Życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka na maksa
nie jestem głupia cipa, tylko najwyżej załamana, mój gin jest głupi, jak dwa razy miałam nadżerkę leczoną chemicznymi środkami po pół roku każde leczenie, do tego każde kosztowało mnie około 400 zł i co?? znowu:( nie mam już siły i nie mam juz na to funduszy. poza tym przy tamtych nadżerkach nie miałam czegoś takiego jak krwawienie podczas stosunku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka na maksa
mam 24 lata i nie rodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
nadżerke najlepiej zamrozić albo wypalić. Takie leczenie nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklmn
nadzerki to najlepiej nie ruszac :P zadne wymrazanie i wypalanie wtedy robi sie strup pozniej gruba blizna a pod nim rak :P i na cytologi wtedy nic nie wychodzi a rak sie rozwiaj .Trzeba ja leczyc farmakologicznie i kontrolowac czesto :P Lekarze ktorzy robia takie zabiegi to tylko dla kasy konowaly jedne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
sdfghjklmn ale głupoty wypisujesz, masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklmn
poczytaj o najnowszych badaniach o raku szyjki macicy i znim zwiazana nadzerka :P wcale nie pisze glupot :P ale twoj gin konowal napewno wie lepiej jak zarobic troche kasy na twojej nieswiadomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
ciąża? krwawienie implantacyjne?... w jakim czasie po stosunku pojawilo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka na maksa
krwawienie pojawiło się podczas stosunku, zauważyłam o prostu plamę krwi na jego brzuchu:( myślę o wymrożeniu jej, zapisałam się do innego ginekologa, wizyta cho cho dopiero pod koniec miesiąca, martwię się, piszecie o raku,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak chodziłam na nfz to tez słyszałam ze nadzerki ise nie leczy:o poszłam prywatnie, zrobił mi przez 3 mieisace wiecej badań niż tamci wszyscy przez 5 lat. miałam wymrazaną. mam nadzieje ze to już koniec moich problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, nie masz żadnego raka, jak dopiero pierwszy raz pojawiło się krwawenie tzn. że masz ją niedługo. A nadżerki można nie ruszać, ale jak jest mała, jak jest krwawienie to trzeba coś z nią zrobić. Z tego co słyszałam to bardzo wiele kobiet ma nadżerkę. Ja też kiedyś miałam i miałam wymrażaną, potem nie można sie kochać przez 6 tygodni, żeby sie zagoiło wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, czy ginekolog polecił Ci, żebyś brałą sobie jakieś suplementy z kwasem mlekowym np. LaciBios Femina? Kup sobie, niecałe 30zł, mi pani ginekolog powiedziała, że widzi po sobie, żę to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to jej nie polecaj żadnych prochów czy innych czopków.Każdy przypadek jest indywidualny.;)).Jest duża,wie co robić.Lub Jej "lekarz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka na maksa
dziękuję za porady LeśnySłodziaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka na maksa
jak miałam poprzednie nadżerki to zawsze towarzyszyło im zapalenie, jestem przed okresem parę dni więc kupię sobie vagical, po okresie wizyta u ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×