Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicee

jechac czy nie jechac oto jest pytanie ..........

Polecane posty

Gość alicee
wiem że to bardzo ale bardzo nieodpowiednie aż mnie ręka świerzbi żeby zapytać czy załatwił ten dojazd bo umieram z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobmolada
NIE RÓB TEGO!!!! co to znaczy załtwić dojazd? czy on mieszka na jakimś zadupiu gdzie psy dupą szczekają i PKs dojeżdża raz dziennie? weź nie tób se jaj bo te kilosy gdyby chciał to mógłbu nawet na rowerze spokojnie pokonać a nie odpierdalać szopki:O poza tym te wszystkie cudowne chwile BYŁY I JUŻ NIE WRÓCĄ przynajmniej dla was, bo jeśli teraz okażesz sie mądrą kobietą i kopniesz go w dupe na pewno spotkasz kogoś kto da Ci szczęście a nie będzie traktował jak sciere OGARNIJ SIĘ! Bo stara jesteś a dajesz sobie wejść na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
napisałam ze rozumiem ze już nie przyjedzie - łaskawie odpisał od razu - RACZEJ NIE jaki ja kawał życia zmarnowałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
napisał ze nie ma czym bożeeee jakbym go spotkała to jakąś krzywdę bym mu wyrządziła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz
ze nawet gdyby miał czym, to już nie ma po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
swietny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
napisał ze nie wiedzial ze tak postapie z przyjazdem - bo opcja nr 1 to ja mialam jechac do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz
tez nie miałaś czym ;) chyba we wcześniejszym smsie dałaś mu wyraźnie do zrozumienia co rozumiesz przez jego brak przyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
on wiedzial ze mialam. obiecalam mu kiedys ale sie zawahalam przez o ze on mc u mnie nie byl ;/ bozee czy ja go urazilam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz
przeczytaj swój pierwszy post, to przypomnisz sobie dlaczego chciałaś, żeby to on przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to
facet cię olewa i to totalnie, więc zapomnij o nim i znajdz sobie normalnego, mimo wszystko i mimo tego jak banalnie to brzmi :TEGO KWIATU TO PÓŁ SWIATU, po co marnować czas na debila?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpisz
dodam, że to że przez 4h nie miał czasu odpisać, czy przyjedzie, czy nie, a Ty czekałaś to także jest olewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
teraz on zwali wine na mnie ze to ja mialam przyjechac a on biedny nie wzial pieniazkow od szefa i zaden kolega go nie moze przywiezc a pieszo to za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
olewanie to jest to co on ze mna robil przez ostatnie 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: czy byłas kiedyś w związku z facetem, który szaleje za Tobą? czy masz porównanie dla tej obecnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
mam porównanie. moja pierwsza miłość bardziej mnie kochała i było o niebo lepiej. mam takiego pecha ze trafiam na takie typy i potem tylko cierpię. nie wiem juz sama co we mnie jest nei tak bo nie uwierze w to ze sami sie tacy znajduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc wiesz, jak to jest gdy facet kocha na zabój, wtedy wszytsko jest możliwe , bo chcieć znaczy móc, a dla zakochanego facet odległość to pestka. Dzieki temu ,że wiesz jaka jest róznica, możesz trafniej ocenić swoją obecną sytuację , a własciwie stan uczuć Twojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
byłego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziesz stanowoczo wyznaczać swoje granice i konsekwentnie dbać o to by facet nie robił Cię w konia- zaoszczędzisz sobie mnóstwo cierpienia i szybciej znajdziesz tego własciwego- rozpoznasz go po tym, że będzie dobry dla Ciebie i żadne głupie numery nie będą chodziły mu po głowie, bo najważniejsze będzie dla niego Twój usmiech i Wasze szczescie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
nie wiem czy dobrze ale napisalam ze bardzo mi przykro. ze staralam sie wiele wybaczalam i rozumialam ze dawalam do zrozumienia ze kocham i musimy cos z tym zrobic. tylko MY to nie ja sama. i ze juz wiem ze mnie nie kocha i ze nie ma mowic ze to nie prawda. i milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
obym takiego kiedys odnalazła a raczej - zeby on odnalazl mnie. mam ostatnio wstret do imprez itd a w bibliotece to zerowe szanse ze kogos poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeeeee
czytam i az niewierze. ile ty masz lat???? miesiac sie nie odzywal a ty myslisz ze macie zwiazek i cie kocha? dziewczyno ogarnij sie, zacznij zbierac resztki honoru i bron boze sie nie odzywaj do niego!!! minie Ci🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
odzywał w sms tylko nie przyjezdzał i nei dzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
dziekuje chetnie to poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik_urocza
DZIEWCZYNO!!!!! nie dzwonił?/ nie przyjezdzał?????? przeciez to widac ze cie nie kocha jeny miesiac to wiecznosc i jak liczysz wasz zwiazek to odliczasz ten miesiac?czy co całe długie 4 tyg ja chyba zwariowałąbym zrozum ze to koniec ze juz nie bedzie tak fajnie szukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
ehhh ślepa byłam i tyle ;-( wczoraj pisał że kocha i tęskni . o spotkaniu zero. nie rozumiem facetów !!! po co on to pisze ? tęskniłby to by przyjechał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze, bo czuje , że traci... Przestaje mieć Cie pod kontrolą i to jest dla niego nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee
pytałam czy przyjedzie pytał kiedy. powinien od razu i powinien wczoraj ;-) też go kocham i za nim tęsknie. wczoraj "wyrzuciłam" z siebie wszystkie miłe chwile i mu o nich napisałam. jest mi o wiele wiele lżej na sercu. nie chce trzaskać drzwiami gdy odchodze. od teraz nigdy więcej się pierwsza do niego nie odezwę. nigdy w życiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia picza...
nie pierwsza tylko wogole sie nie odzywaj:O!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×