Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 47G

WORECZKI na POBRANIE MOCZU do analizy u NIEMOWLAKA jak to się zakłada dziecku?

Polecane posty

Gość 47G

mam miesięcznego synka, który jest moim pierwszym dzieckiem więc jestem niedoświadczona mamą i nie chciałabym zrobić czegoś nie tak. Jak powinnam założyć ten woreczek i kiedy by pobrać mocz od dziecka do analizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te woreczki sa z klejem- po prostu przyklejasz je w odpowiednim miejscu na narzadach plciowych dziecka i czatujesz na siusiu. w opakowaniu zresztą jest instrukcja- powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje
jest tam specjalny otworek rano przemyj mu narzady dokladnie!! zaloz w otworek siusiaka zaklej jest stam specjalny zaklejany plasterek i czekaj. albo poprostu zlap strumien do kubeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47G
czyli założyć ten woreczek, że tak powiem na cały narząd wraz z jajeczkami, tak?:) i na to normalnie pieluszkę? tylko zastanawiam się ile odpowiednio wcześniej nałożyć ten woreczek, bo mam 2 godziny by zanieść mocz do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47G
Ok, tak zrobię:) mam nadzieję, że wystarczy, gdy założę to śmieszne urządzenie około godziny 6 rano by zdążyć do 9 zanieść do laboratorium;) dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Z tego co mi sie przypomina,naklejałam swojemu synkowi,ale bez jajek,znaczy one nie wchodzą do tej dziurki,sam siusiak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47G
no to w końcu jak? wkładać do worka jajeczka? czy naklejać tylko na samego siusiaka? (tu się boję czy dziecka w ten sposób nie skrzywdzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Powiem tak,jak mój mały był w szpitalu,to też mu nie naklejali na jajka.Tylko siusiak do tej dziurki,a resztę delikatnie się nakleja w okol,czyli trochę na wzgórek(?) i na jajka i zakładasz normalnie pieluszke i niech sobie tak poleży a ty sprawdzasz co jakis czas,czy nasikał.Tylko dokladnie przyklej i będzie ok,nie zrobisz mu krzywdy,bo ten klej nie jest jakis cholernie mocny,potem delikatnie odkleisz i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Znaczy nie wkładali jajek do środka,źle się wyraziłam,przepraszam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47G
dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
chlopcom jest to latwo zakladac , gorzej z dziewczynkami:p ja sowjej nieraz musialam 3 razy woreczek zakladac bo albo sie odkleil, albo sisiu poszlo obok albo mala kupke zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje,że z chłopakami lepiej to idzie...chociaż jakbym miała dziewczynkę,też musiałabym dać sobie z tym radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×