Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na co komu dzis

czy jest tu ktos kto latami czekal na ukochana osobe ,staral sie i...

Polecane posty

Gość CZEKAJACA
ja mialam tka-->>nie ma czego zazdroscic:-( ja wolalabym zapomniec raz na zawsze...uwolnic sie od niego i zakochac w innym...ale nie umiem..kuzwa dlaczego on ???a poznalismy sie przypdakiem...na 18stce kuzynki.......:-( ja go chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciała bym znać autora :D i jeszcze zeby to był ten mój autor :P czekam od roku :(( myślę o nim każdego dnia :(( ciężko jest :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak tka
zazdroszcze, bo masz o kim myslec, nie zabija Cie pustka tak jak mnie. Nie mam o kim myslec, nie mam o kim snic... A wtedy bylo lepiej bo myslalm o nic caly czas i tak strasznie mialam nadzieje, ze kiedys sie moje sny spełnią...... I potem , spadłam z chmur na ziemie i co teraz. Wegetuje sobie, zaspokajając podstawowe potrzeby:) Jem, pije i spie:) I pustka:( Chcialabym miec kogos w myslach, a nie niesmak, naprawde Ci zazdroszcze, choc wtedy (tak jak Ty) tez nie bylam zbytnio szczesliwa, ale juz wiem, ze lepiej latac po niebie niz spasc na ziemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak tka
on mnie nie skrzywdził, to nie to, ale moje wyobrazenia nie pokryły sie z nim w rzeczywistości. To wszystko. Chyba snilam o kims innym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak tka : to tez okrutne :/ zastanawiam sie co gorsze CZEKAJĄCA wlasnie nie wiem...kiedys mi powiedzial,ze mnie kocha,ja mu tez,bylismy pijani....ale nastepnego dnia jak dzwonil - powiedzial,ze wszystko co mowil,pamieta...a ja go wysmialam,zbylam glupimi zartami...moze dlatego ze sie wystraszylam,bylam glupią osiemnastoletnia siksą :/ (bez obrazy) i od tego czasu ciagle uciekamy,wracamy do siebie...a wlasciwie od pol roku to ten kontakt jest znikomy...ale to tez moja wina i bardzo dluga historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAJACA
ja mialam tak--->>walsnie to nie jest takie fajne kiedy sie ma kogos 24h na dobe w glowie:-D jak tu sie skupic na pracy i nauce?jak sobie dziewczyny radzicie????bo ja nie wiem;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAJACA
iska_baj sadze ze go sploszylas....on mowil powqznie a Ty zachowalas sie tak jak bys zartowala mowiac o tym ze go kochasz....:-( u mnie tez dluuuga historia...i tez tak mam ze raz mamy kontakt potem np.miesiac sero i znowu....najgorsze jest to ze kiedy np.nie mamy kontaku ja juz zapominam....godze sie z tym ze nic nie bedzie...a potem jak on sie odzywa...to mi nadzieja wraca.......i takw kolko...jak ty....jeden krok w przod i jeden w tyl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam tka
Mialam identycznie :) Współczuje, zazdroszcze, samam nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam tka
to do czekającej bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snikers
Ja siebie sama oszukuje,ze daje rade bez niego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAJACA
ja probowlalam spotykac sie z innymi...ale i tak tylko on i on....probowallam tez zrywac kontakt......ale zawsze jakos to sie odnawialo bo on tez sie odzywal:-( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prosbe pomozcie mi cos ocenic...pewna sytuacje.... Otoz we wtorek jak moja kumpela wracala z pracy to w radiu eska byly pozdr.ona twierdzi ze dla mnie bo bylo moje imie...ale wiaodmo ze nie jestem jedyna na tym siwecie:-P ale ona pow.ze to nie byly takie zwykle pozdr.tylko takie romantyczne slowa pelne ciepla.....jak by ktos wyznawal milosc ale nie mial odwagi....powiedziaal ze te slowa byly jak by o mnie...o mojej osobie....poza tym bylo powiedziane ze dla SMUTNEJ(i tu podane moje imie)a ja fakt.tego dnia mialm dola i caly dzien mialam opsi na gg ze mi smutno.... powiedz.kumpeli ze to przeciez nie musialo byc do mnie ale ona ze na bank do mnie (ona ma b.dobra intuicje-mowie wam) a ja ze jesli nawet dla mnie to mam pojecia kto to by byl...ona mowi ze jest pewna ze to ten MOJ...ja jej tluamcze ze to niemozliwe....gdzie on...to chyba bzdety:-P a ona ze czuje ze to on...ze mam do niego napisac.... a ja ze nie,ze nie bed robic idotki z siebie...a ona ze mam pisac.....wiec napisalam......bylam ciekawa co odp.jak zareaguje? wiec nap.mu ze dziekuje ze to bylo urocze:-) a on-ale co?a ja ze:dziekuje ze te pozdr.w esce i podnisieinie na duchu:-) i wiecie jaka byla jego reakcja?odpisal tak:\"Hmm....a gdzie Ty w oogle teraz jestes i co u ciebie?buzka\". zatkalo mnie.Dalczego nie nap.nic na temat tych pozdr.?nie zaprzeczyl ze to nie on...zero.....zmienil temat!!!!ja nie ciagnelam tematu...ale nie wiem co mam teraz myslec???dlaczego nie zaprzecxyl?czy to fakt.bylo do niego?? co myslicie dziewczyny?mysle o tym caly czas i zastan.sie czy to byl ON??po jego reakcji co wy byscie sadzily?prosze o opinie-w niedz.ide na impreze gdzie on bedzie i nie wiem jaka mam byc!!!!prosze kochane o opinie???dziekuje.buzka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...
moze nie wiedział o co Ci lata, a moze te pozdraiwenia byly 4U:) Samam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on raczej jest taki zeby dociekal....o co mi chodzi....znam go...a tu zupelna zmiana tematu.nie wiem co myslec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKAJĄCA trudno powiedziec. chetnie bym cos powiedziala,ale nie wiem... ta piosenka denna. ale prawdziwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×