Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troszke przestraszona

Rozwod -dostalam wezwanie do sadu

Polecane posty

Gość troszke przestraszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke przestraszona
w czerwcu zlozylam papiery rozwodowe, pod koniec sierpnia wyjechalam zagranice. wczoraj napisala do mnie znajoma, ze otrzymalam awixzo i wezwanie do sadu (nie mogla odebracz z wiadomych powodow). moj jeszcze maz nie dostal zadnego wezwania. boje sie, ze to moze chodzic o cos innego. nie moge wrocic do polski, bo sie lecze zagranica, w polsce bede dopiero za miesiac. jutro wysylam fax do tej kolezanki z pelnomocnictwem i skanem dowodu osobistego wraz z numerami jej dowodu, zeby uwiarygodnic moje slowa - pojdzie z tym na poczte. czy jest mozliwe, zeby moj jeszcze maz nie dostal zawiadomienia z sadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to jest na razie wezwanie
do wniesienia opłaty i dlatego mąż nic nie dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke przestraszona
zlozylam podanie o zniesienie kosztow sadowych - nie moge podjac pracy, gdyz sie lecze (choroba przewlekla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krani
To prawdopodobnie wezwanie do uzupełnienia braków formalnych w pozwie. Możliwe tez, że sad wzywa Cię do przedstawienie świadków. Ja składałam pozew bez orzekania o winie, mamy małoletnie dzieci, i dostałam właśnie takie wezwanie. Dotyczyło dowodów, świadków tego jak wychowywane są dzieci, kto sie nimi częściej opiekuje etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×