Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tossssst

jak się robi TOSTY???

Polecane posty

Gość tossssst

Jak się robi tosty? Chodzi mi o naukę krok po kroku. No i z czym to można jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaamandra
tosty się robi w tostownicy, a grzanki się robi na patelni lub w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tossssst
No właśnie. Ale czy taka gruba kanapka zmieści się w tosterze?I czy jest koniecznie potrzebne pieczywo tostowe. Czy może być normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open office jest darmowy
MOŻNA Z BUŁEK, CHLEBA ZWYKŁEGO LUB TOSTOWEGO JA ROBIŁAM Z TEGO CO MIAŁAM POD RĘKĄ najczęściej robiłam z kiełbasą, serem i cebulką mmm pychota jadłam z ketchupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tostowe
to takie specjalne pieczywo, ze zwykłym nigdy nie robiłam. Możesz jeszcze spróbować po hawajsku wędlina ser i plaster ananasa. Dobrze jest lekko posmarować opiekacz masłem lub margaryną, ale tylko raz przed rozpoczęciem pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kii
tosty to kromi pieczywa tostowego wlozone na troche do tostera. a te wyzej z wedlina i pieczarami to zapiekanki!! wklada sie je do opiekacza... (maja trojkatny ksztalt) tosty mozna smarowac nutella, miodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaaaaaaaaa
a ja uwielbiam zwykły chlebek podpiec w tosterze i jak juz jest chrupiący to kładę na nim jakąś wędlinkę, dużo sera żółtego i ogórka kiszoneko(cienkie plasterki) aaa i jeszcze pieczarki i ewentualnie cebula, pomidor i na chwile do mikrofali, na to ketchup i wychodzi pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open office jest darmowy
też tak robię ;) i jem je z serem, wędliną, pomidorem, oliwkami i pieprzem mmmm ale mi się ślina zakotłowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tossssst
A jaka jest różnica pomiędzy tosterem a opiekaczem?? I ile co kosztuje?? Jakbgy któraś z Was wiedziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open office jest darmowy
tost to takie urzadzenie co opieka sam chlep i wyskakują z niego kromki ;) i tam się tylko chcleb tostowy nadaje a kanapecznik to taki z klapką i tam się opieka kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze tosty to takie, jak na obrazku na serze w plasterkach hochland toast. Chlab tostowy, na to szynka, na to plaster ananasa a na to plaster sera hochland. Upiec to wszystko na blasze w piekarniku i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×