Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ItsOnlyMexx_20

wiem ze przezywam ale doradzcie ...

Polecane posty

Pewnie niektorzy znaja owy temat poniewaz mi doradzali a jak nie opisze w kilku zdaniach zaistniala sytuacje .Podoba mi sie pewien facet braz popijaku napisalm do niego ze mi sie podoba itp itd potem to wyjasnilam tlumaczac ze bylam po % pow ze spoko , luz ale potem 2 raz wyslalam eska z taka sama trescia co poprzednio tyleze zaznaczylam ze jestem swiaodma tego co pisze ... ico?i nic nie odpisuje mi nie kowiac juz o podjeciu rozmowy na owy temat.Lukasz jest bardzo niesmialy i skryty w sobie jednak zachwuje sie po tych incydentach normalnie zagaduje a nawet zartuje ze mna tyleze ja nie wiem czy tak z uwagi iz tylko mnie lubi czy tez dlatego ze cos czuje do mnie ale ze jest jak juz napisalam bardzo ale to bardzo niesmialy i malomowny oraz ze przezyl wielkie rozczarowanie dosc jeszcze niedawno i nie chce 2 raz tego samego przezywac nie mowi o tym nic.Nie mam pojecia co mam o tym myslec ... chcialabym wiedziec wreszcie czy mam u niego szanse czy tez nie ale od niego trudno jest czegokolwiek sie dowiedziec. i teraz pytanie do was jak myslicie cos bedzie z tego czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś maruda
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOIM zdaniem to nic z tego nie bedzie raczej, facet Cie zwyczajnie zlał - ta wersja jest na 90% prawdopodobna. i pisze to nie dlatego, ze Cie nie lubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na "genialny"pomysl " wiem jak sprawdzic czy cos z tego bedzie pojde do jego pokoju i ni z tego ni z owego go pocaluje jesli odepchnie mnie to znaczy ze nie a jesli odwzajemi no to luz ,jesli bedzie to porazka to trudno sie mowi nie on jedyny i nie ostatani w moim zyciu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
Może on nie wie jak to się robi ? Albo mu nie pasujesz , też bym się troche zastanowił bo dziewczyny nie czesto czynią takie wyznania . Całośc przez telefon :O może myśli ze nabijałaś sie razem z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O czy to byl podszyw czy Ty naprawde jestes az tak glupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek ... :P desperatka nie desperatka ale od klienta kawiatki dzis dostalam i to jakie pikne wiec owy pasztet moze sie podobac :P i nie zepsujesz mi dobrego humoru jakimis prostackimi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedną
idź, pocałuj go, wtedy będziesz miała pewność :) Mówię serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
i co ma mu jęzor do ust włożyć to będzie szok... Cześć Łu kasz przyszłam Ci coś dać zamknij oczy otwórz buzię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam, ze nawet jesli on cokolwiek do niej chce, to jak wpadnie i sie na niego rzuci to mu przejdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedną
wy faceci to zaraz z tym jęzorem wyskakujecie 😠 po prostu niech go pocałuje a nie wjedzie w ślimaka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestes glupia :P widzisz sa ludzie ktorzy nie przejmuja sie jakmis glupimi docinkami i wyobraz sobie ze dla nich liczy sie chwila ,nie postpeuja z wynaczonymi regolami a tym bardziej nie obchodzi ich co wypada a c nie ,to sie nazywa zycie a wegetacja i przejmowanie sie byle gownem wiec sorka ale jesli nie spodobala ci sie jednak moja wypowiedz to nie musisz wyrzywac sie na mnie ,jesli szukasz kozla ofiarnego to poszukaj dobie gdzies inadziej bo to nie ten adresik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
Jak ostro to ostro. Slimor i grzebanie w rozporku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiiidź, bo jestem ciekawa co chłop zrobi :D ale pewnie i tak nie napiszesz prawdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedy ja nie chce sie rzucac na niego tylko tak normalnie delikatnie pocalowac ,dac do zrozumienia ze mi na nim zalezy ,chce go poznac lepiej a wy myslicie ze odrazu wepchne jemu jezor do gardla i na lozko rzuce uwiaze i zgwalce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoja wypowiedz byla niezla, ale podobalaby mi sie bardziej, gdybys do slownika zajrzala :O bo to takie troche nie po polsku bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dalas mu w tych kilku smsach? :D albo chlop jest patologicznie niesmialy albo zwyczajnie cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze prawde nie ma czego sie wstydzic ,tak jest w zyciu ze raz dostaje sie kosza a raz idzie z pradem zreszta jakby nie bylo jak dostane owego kopniaka w dupe to bede musiala gdzies sie wybeczec aczkolwiek teraz tego nie zrobie ,jutro poniewaz palilam fajka i nie chce mi sie myc zebow narazie a nie bede go calowala po paierosach a feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedną
Mexx, no teraz spaliłaś!! 😡 Jak to jutro? Chłop Ci się podoba, a Ty do jutra chcesz czekać?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sie nie czepiaj juz po 1 szybko pisze i nie zrwcama uwagi na literowki a po 2 jestem dyslektyczka po 3 nie masz czego innego sie przyczepic ? no wlasnie chodzi o to ze jest bardzo nie smialy pisalam juz ze kolezanka z ktora mieszka ponad pol roku mowila mi ze nie udalo jej sie jego zagadac dluzej niz 3 minuty a jak uslyszala jak ze mna rozmawia i zartuje to zdziwila sie i pow ze chyba cud sie stal ze on normalnie rozmwia zreszta nie dziwie sie jemu ze ma wstret do kobiet czy jak to mozna inaczej nazwac jego byla panna oszukala go ,wyciagnela kase a teraz siedzi w wiezieniu za oszustwa wiec facet przezyl traume :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam idz dzisiaj, jak lezy w lozku to sie moze nawet na sex zalapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie potrafisz wyczuc jak zartuje, patrzy na ciebie , rozmawia itd? czy mu sie podobasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy jestem swiaodma ze moze nie byc zainteresowany ale moglby mi to pow prosto w twarz przecie nie pojde i nie skocze pod pociag ,jakby nie byl taki jaki jest to bym pewnie sie domyslila ze jego odp brzmi NIE ale jest jaki jest i nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
Wyciagnela kase :O To jakaś nowa metoda na podryw na nieśmialego muszę zantować Nie wiem co mówić , nic nie mówie a kobiety myśla i myśla dlaczego on jest taki skryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze wlasnie wyczuwam cos ale wiesz jak to jest czasem mozemy cos sobie wkrecic ale moze nam sie tylko wydawac poniewaz bardzo tego pragniemy... dzieki za romowe jakby nie bylo nie taki diabel starszny jak go maluja potrafisz normalnie porozmawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×