Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ItsOnlyMexx_20

wiem ze przezywam ale doradzcie ...

Polecane posty

to nie metoda na podryw a kobita rozochala go w sobie ,nawet sklamala ile ma lat i czym sie zajmuje no i kase wyciagala a wiadomo ze jak facet zakochany to i da sie go wydoic .biedny chlopiec sie zalamal z tego co przypominam sobie chyba mieli brac slub gdyz oklamala go ze jest w ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
Pamiętaj że ten buizak to ma być z jakimś tekstem :D cmok cmok i "wiesz podobasz mi się" a on Magda wiesz muszę zrobić pranie i czmych przez okno na pierwszym piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym go upiła bo jak na moj gust to on jest troche niezdecydowany, i takim pocalunkiem mozesz go sploszyc powoli, kroczkami.. procentami hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym go upiła bo jak na moj gust to on jest troche niezdecydowany, i takim pocalunkiem mozesz go sploszyc powoli, kroczkami.. procentami hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
To byłby czad . Wpada dziewczyna niesie 0.5L Brydżowej + zagrychę a potem atakuje ślimorem :).Biedny myślaby że miał dziwny Sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
Kto nie pije aklocholu on ? to możesz przynieść preparowaną Colę. Czy ta kola ma dziwny smak ? NIe nie tak Ci się zdaje tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zostaje tylko bita smietana kupie smietane w spreju pojde film pozyczyc niby niechcacy ubrudze go a potem wypadaloby chlopaka wytrzec ale ze nie bedzie nic pod reka to zlize jemu ta smietanke z ust tyleze musze jakos wykombinowac aby smiata w okolice ust padla ale dam rade jak sie chce to sie moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przecież widać, że chłopak jest ciężko przerażony:)) Daj mu spokój bo doprowadzisz to tragedii:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wkłada
Tak wysoki sądzie zgwałciłam go Najwyższy wymiar kary proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sobie siedze i mysle ze naprawde zwariowalam ,wymyslam jakies akcje jak do niego sie zblizyc ... chyba naprawde sie zakochalam nigdy az tak nie mialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wytrawalosc a zacmienie umyslu i zdrowego rozsadku :D jak mi wprost powie ze spadaj mala na bambola to sie odczepie a tak to nie ma sily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
I tak nie masz nic do stracenia. Facet może dostać w pysk. Tak sobie teraz uświadomiłem , co mi szkodziło pocałować jakąś koleżankę / znajomą najwyżej dostałbym w pysk z liścia. Też mi strata ,ech mądry polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumiemasz racje ,nie mam nic do stracenia najwyzej kilka dni potem bede czula sie jak idiotka jak mnie posci kantem... alezostaje jesce jedak rzecz jak go pocalowac?tak jak juz wspomnialam nie chce jego wystraszyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wykłada
Buziak to buziak , policzek to zbyt banalne , usta zbyt smiałe ? Całuj go w usta przecież on ma więcej niż 10 lat :D Ja bym z tego afery nie robił , przecież to całkiem przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby potem nie bylo na mnie, to tylko MOJE zdanie. ja po prostu atakowalabym go subtelniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oejej ale kiedy juz pisalam ze nie chce sie na niego rzucic zedrzec ubrania i zgwalcic poprostu delikatnie pocalowac a jak sie dosunie to nie wezme go na sile poporstu poprosze go o cos i z wdziecznosci lekko pocaluje czy to grzech?ja juz nie mam sily na niego niby wydaje mi sie ze podobam mu sie a poznaje to po tym w jaki sposob na mnie patrzy zartuje ,drazni sie itp itd ale oczywiscie moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki prawiczek ale potrzymuje swoje stanowisko odnosnie Twoich pogladow na zycie ,widzisz tylko na czarno i bialo wszytsko a pomiedzy tymi kolorami sa tez inne ,sa pewne okolicznosci w zyciu ze postepujemy tak a nie inaczej a czy latwo przespalam sie z tamtym kolesiem?przynzma sie ze tak ,potrzebowalam popporstu bliskosci drugiego czlowieka,czy zaluje?z jednej strony tak a z drugiej nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek ale nikt ci nie karze tutaj wchodzic i sie udzielac jesli sie nie podoba to nie zagladaj na ten topik tyle ,stwarzasz jakies niepotrzebne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Nosz kurde miałaś odwagę zdjąć majciochy to jedziesz z tym całowaniem przecież to tylko buziak. Ja rozumiem mógbły mieć uraz gdybyś go kopneła w jajca ale buziak jeszcze nikomu nie zaszkodził. Domagam się akcji bądź konsekwetna. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×