Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ItsOnlyMexx_20

wiem ze przezywam ale doradzcie ...

Polecane posty

Gość miłość ci wszystko wybaczy
prawiczek chciałbyś ją bzyknąć?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Bzykają to pszczoły :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość ci wszystko wybaczy
no tak - ludzie się pieprzą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik szlachetny
HEEEEEEEEEJ CZYTAŁAM Z WYPIEKAMI, AUTORKI NIE MA WIĘC MOŻE DZIAŁA JUŻ, OJ OJ CO SIĘ STANIE PISZ SZYBKO AUTORKO??!!! Normalnie MODA NA SUKCES!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Jak to co robi :) mam nadzieję że to czego tak chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik szlachetny
Kurcze, autorka chyba poderwała kolesia, bo już by wróciła gdyby dostała kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik szlachetny
NO OPOWIADAAAAAAAAAJ :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale sie nameczylam z nim o matko boska ,trudny jest nie powiem ... wiec tak... poszlam oddac plyty ,gadka szmatka ale nie bylo okazji poszlismy na fajka po czymposzlam do lazienki zeby umyc haha ale zaczelismy przy schodach sie draznic chyba tak z pol godzinki ale jakby nie bylo dal nawet sobie na kolana usiasc hehe potem znowu szmery bajery ale wciaz nie bylo okazji wiec sobie pomyslalam ze a choooj tam jak nie dzis to jutro ale jak szedl pod szalera pow zeby chwilke zaczekal bo chce wziac balsam a ze z kuchni do lazienki jest stopien to bylam niestety wyzej od niego troszke ,zawachalam sie ale jednak pocalowalam w usta ale tak normalnie odrocilam sie i wyszlam bez slowa ten stal jak wryty ,teraz wlasnie bierze szalera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby odwzajemnij mimo ze bylo krotko i na spontanie ale nie zatrzymal mnie ,ja nie wiem juz... teraz czekam jak wyjdzie z lazienki ale chyba nie wyjde z pokoju siedze cala czerowna bo nie wiem co mam myslec ,no zalamka z nim ,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik szlachetny
HAHAHAHA ŚWIETNA JESTEŚ!!!! wspaniale to rozegrałaś!!!! BRAWO 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ze mna jest cos nie tak czy z nim?niewyrbrednie zartowal ,nawet mnie objal ale ...mogl zatrzymac...czy cos...chyba serio jest taki niesmialy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik szlachetny
daj mu czas kochana, on siedzi teraz tak samo czerwony jak ty, znam ten typ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo :) gratuluje odwagi :) chyba sie myliłam i przyznaje, ze sie z tego ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna ?dajcie spokoj zenada teraz roszke zaluje ale co tam ... raz sie zyje ..zobacze jak bedzie jutro se zachowywal mam nadzieje ze sie nie wystraszyl i sie nie wyprowadzi hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
Chyba da się urobić :P Oj biedny on biedny , żeby baba chłopa molestowała :) trzymam kciuki 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki turqoise 🌼 ale mialam cisnienie hehe ale juz nie moglam jak tak sie ocieral o mnie i wogole zreszta jak tak zartowalismy sobie to sam przyznal ze by mogl a nie chce a chodzi o to ze nazwal mniemieczakiem bo go przeposcilam wiec potem nie cialam go wyposcic z kuchni ale to bylo smiechem zartem wiec w koncu pow ze jakby cial to juz dawno by uciekl ,zapytalam daczego wiec tego nie robi a on tylko "bo nie " wiem ze dziecinne to jest ale jestem zakochana i rozne glupoty mi w glowie a ze czasem zrobie z siebie wrednego dzieciaka to e tam... kij z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik szlachetny
po co miał cie zatzrymyać?????????? bez sensu, był w szoku chłopak, scena jak z filmu a ty narzekasz!!!! Po co miał cie zatrzymać, co miałby ci powiedzieć??? Daj mu czas!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
nie dziękuj bo zapeszysz :) Wyszłam z kąpieli a chcesz mnie :P Moge być Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maj gad chyba sie pobecze no co za facet bylam w lazience wychodze a kto stoi?michal z lukaszem no ja pierdole ... a ten co?nic jakby nigdy nic normal zagadal o ktorej jutro wstaje no rece opadaja serca nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada wyklada
"wyszłam" Bierz nie gadaj , będziesz czekała to ulegnę przeterminowaniu. jednej prawdopodobnie się udało (zobaczymy co "ofiara zrobi") daj i sobie szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nic nie zrobil ,wyonczy mnie psychicznie ...nie no sorka jesce pow cos w stylu ...zaraz do ciebie pojde i zadyme zrobie zapytalama dlaczego za co a ten ze zobacze ... ja pierdziele chyba zwariuje a eska pisac juz nie bede do niego jak idiotka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×