Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż marnotrawny

zdradzam tak aby zona nigdy nie dowiedziała się o tym

Polecane posty

Gość w.w.w.
czyli kolejny standard. zamiast naprawiac relacje z zona to idzie na latwizne sie popuszczac. zebys jeszcze chociaz inteligentną wymówke znalazł. to nie, nawet tu standardem pojechal... idz sobie poplacz w poduszke biedny ty mezu. a zona, nie boj sie - tez sobie pouzywa, moze nie juz teraz ale pouzywa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
dla was kochanka = głupia, pazernana kasę i sam nie wiem co jeszcze..moja jest mądra, piekna i jestem przeszczęśliwy że na mnie zwróciła uwagę. Każda chwila z nia to ucieczka od szarzyzny a mój dom na tym nie cierpi bo dbam o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia hamburg
poczytasz to se pozew o rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
jasne ze standard tak jak wasze reakcje..zycie w oglóle jest schematyczne ale wy wolicie udawać że inaczej wiecie..nawet anonimowo- to dopiero głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
a czego sie spodziewales? że Cie tu wszyscy pochwala, jaki Ty jetes pomyslowy, jaki z Ciebie dobry ojciec ze dzieci nie zostawisz, jaki z Ciebie dobry mąż że dbasz o nieświadomość żony?.... jesteś żałosny i tyle. nie spodziewaj sie akceptacji. krzywdzisz związaną z Tobą osobę w najgorszy możliwy sposób. ale wątpię żebyś zrozumiał. jak chcesz slyszec pochwaly to znajdz sobie jakies forum o zajebistych zdradzajacych mezach i im sie pochwal. tylko nei zapomnij podac adresu i uprzedzaj jak bedziesz wychodzil do kochanki, moze ktorys z takich samych napalonych samców zone pocieszy. i wiesz co Ci powiem? - to kiedys i tak wyjdzie na jaw. a wiesz co sie wtedy stanie? Twoje dzieci Cie znienawidza za kraywde jaka zrobiles rodzinie. bo Twoja rodzina nie jest NORMALNĄ ZDROWĄ rodziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia hamburg
a tak mnie zastanawia-skoro jestes takich ach i och zasady, niech se dzieci w szczesciu rodzinnym i blasku ognia domowego doraastaja itd, dlaczego nie stac cie na to, zeby chociazby swoja zone wtajemniczyc w chamstwo, jakie jej robisz? bo rozumiem, ze mowisz jej otwarcie, co jest grane, ty sie puszczasz, ona sie puszcza, wszyscy sa happy i mozecie jogurt w telewizji reklamowac. ale takie chamstwo? ze ty na boku posuwasz swoja "piekna i yntelygentna itede itepe" a twoja zona czeka na ciebie, nie przypuszczajac niczego? ze nie wie, ze czeka na prostaka, chama, nie godnego nawet spluniecia??? zastanow sie i badz czlowiekiem, bo poki co po prostu zal, zal, zal, zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
ciekawe tylko czemu Twoja kochanka - jak jest tak aoch i ach - jest i pozostanie tylko Twoja kochanka... hmmm, chyba znam odpowiedz. bo jestes tchórzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
qrwa alwe u by wybaczyła a potem nie umiała z tym żyć..ja nawet robię dobry uczynek że jej nie mówię..poza tym że jest nudna w łóżku jest ok a więc zastępstwo jak najbardziej wskazane a wy tu z chamstwem jakbyście zycia nie znały a ile właściwie macie lat>? moż ja tu z gówniarami od harlekinów gadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam....
bo ma wadę postawy typową dla facetów czyli : dupa na boku.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
częśc postu mi wcięło....nie ważne. Zgadza się nie chcę podziału majątku i alimentów- normalne..a kochanka nie wyjdzie za mnie bo mnie nanią nie stać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
30 na karku kochany, z gówniarami nie wyjeżdżaj. życie znam, znam też takich jak Ty - jak was ch... zaswedzi to wszystko o swojej zonie powiecie byle dostac troche slodyczy. jesli wiesz ze zona nie potrafilaby zyc ze swiadomoscia Twojej zdrady to dlaczego jej to robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
nie mylcie tchórzostwa z wygodnictwem ! też norma:-) ale z was idealistki aż wstyd bo graniczy z naiwnością=głupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
no własnie dlatego jej tego nie ówię bo nie umiałaby tego dzwignąć....nie ma zdrady do czasu aż się wyda- proste a więc u mnie zdrady nie ma , ponieważ- patrz post pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona...
No to masz super kucharke, praczke. sprzataczke, nianke.Jak sie zeniles to trzeba bylo sprawdzic czy sie jeszcze na k...e nadaje, buraku jeden, a nie teraz krzywde jej robisz a ona sie stara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
bosko :) czyli tchórz, wygodnicki, pazerny na kase (nawet sie z zona, matka wlasnych dzieci podzielic nie chce!), klamca... zdrada sie wyda, predzej czy pozniej. pomysl o konsekwencjach. zreszta - czego ja wymagam... a my nie jestesmy idealistkami. tylko mamy cos czego Tobie brakuje - honor. szwankuje cos w związku? - napraw, nie wychodzi? - odpusc związek, w Twoim przypadku rozwiedz sie. honor nie pozwalałby mi brac od jednego i dupczyc sie z innym. TY mozesz bo go nie masz. ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
ona sie nie stra ona w moim domu robi co chce, często marudzi w sexie jest nudna,oglada seriale, kłoci sie z siostrami i bgaduje sąsiadów...a niech jej bedzie ona sobie a ja sobie..nie wyolbrzymiajcie nie każda zona to ideał kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam....
a ty jesteś taki akuratny ,wprost ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona...
a ty zamiast starac sie naprawic zwiazek wybrales latwiejsza droge. Ciekawi mnie jak ty zareagowalbys jakby jutro ci powiedziala ze sypia z innym, a z toba tylko z obowiazku bo nudny jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko rozumiem, ale co fajna babka (Kochanka) widzi w facecie, który jest po 40-ce (20 lat małżeństwa), czyli jest już nieestetyczny jak stary obiad, bzyka ją od czasu do czasu (cud, że może) - ciekawe z kim spędzasz Sylwestra i jak często chodzisz z nią w miejsca publ. - kino, restauracja żenua, więcej takich nieestetycznych historii tylko w Wielki Post, jak sie trzeba umartwiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
no nie mam honoru bo ja utrzymuję i daję dobre zycie lepiej by było gdybym wymagał aby w łóżku robiła coś wbrew sobie...ok ide dalej bo już mnie znudziłyście tym gadaniem każdy wie co jest dobre a co złe - ja też, ale zyje się tylko raz..jak już nie bedę mógł to bede idealnym męzem ale poki co mam kochankę i dobrze mi z tym..zonie tez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jedyny pożytek, że Kochanki sobie poczytają, co ich słodcy wybrańcy wypisują - nigdy tego nie mogłam zrozumieć, jak można być ta trzecią i teraz rozumiem jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jest młoda a miała zły kontakt z ojcem, bywa jeden lubi, jak mu Cyganie grają, drugi, jak mu nogi śmierdzą :P pozdro 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła***
normalnie kretyn to ja ci powiem jak chcesz, kochanki są kobietami o niskim poczuciu wlasnej wartosci, dlatego zadowolaja sie takimi ochlapami jak autor, nie stac ich na fajnego faceta a ze chcą sie tez podupczyc to idą na uklad z takim prostaczkiem Kochanki to kobiety które wiedzą czego chcą Kretynko :D:D:D:D i nie są desperatkami szukającymi frajera na smyczy... bo widac ze dla ciebie to złapac zatrzymac i załatwoic czyli związek doskonały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona żona
autorze, pamiętaj,że żona to też człowiek. Ona myśli i czuje. Nigdy,pomimo twojej ostrożności nie uda ci się do końca ukryć faktu zdrady. Kobiety wyposażone są przez naturę w coś w co wy nie wierzycie: w intuicję:D A wtedy:-) - tak myślę - biada ci. I wiem co mówię, bo byłam dokładnie w takiej samej - jak twoja żona - sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie,życie.. Facet znajduje Sobie kochankę,by nie odejść od żony.A kobieta,żona?;) Tak było,tak jest i tak będzie.Nie ma co analizować;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona po 20 latach nie jest tym czym była kiedyś i nie oszukujmy się trudno kochać za to tylko,że jest zgadzam się z tobą autorze!!! nie jest tym czym była kiedyś- nie jest przedmiotem- chociaż dla ciebie pewnie już jest.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgbp
a żnonie wystarcza seź raz na miesiąc? Uważaj bo pewnie tez kogos ma na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgbp
------>kochanka nie wyjdzie za mnie bo mnie nanią nie stać ----------> gdybys zainwestował w zonę i we własny związek pewnie bys miał w domu atrakcyjną interesująca kobietę A czy twoja żona miewa wogóle z toba orgazmy? Podejrzewam ze nie, bo gdyby było inaczej na pewno nie groziłaby wam nuda w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze powinieneś jeszcze dodać,że : sprzątasz,gotujesz itp oraz że robisz wszystko czego pani żonka sobie życzy ,a doopy i tak dostajesz w nagrodę i tylko wtedy gdy żonka ma na to ochotę i tylko tak jak ona ma na to ochotę:D:D:D:D:D:D:D Koorwa żyć nie umierać:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool: aha i cieszysz się za każdym razem,gdy Ci ubliża,obraża i jasteś jej za to wdzięczny,gdyż takie jej zachowania motywują Cię do pracy nad sobą byle tylko zadowolić nieskazitelną,nigdy się nie mylącą,zawsze mającą rację żonkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
buhahahah od rana poprawiliście mi humor :)Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×