Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala miii

CZY KONTAKTUJECIE SIE Z WASZYMI EX NA NASZEJ KLASIE?

Polecane posty

Gość mala miii

CZY ROZMAWIACIE O TYM CO KIEDYS WAS łąCZYłO I O TYM CO JESZCZE DO SIEBIE CZUJECIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekściasz
nie przeszłość jest zamknieta liczy sie teraxniejszość-przyszłość koniec-basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
Tak, przecież to, że się z kimś rozstało nie oznacza, że nie znamy już tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wiesz
na naszej klasie nie ale często piszemy (komunikator) no i kontakt telefoniczny też jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
> CZY ROZMAWIACIE O TYM CO KIEDYS WAS łąCZYłO czasem (potym jak już uczucia w obu wystygły) można niewinnie na stopie koleżeńskiej powspominać co nieco, ale na stopie koleżeńskiej podkreślam. I O TYM CO JESZCZE DO SIEBIE CZUJECIE??? i w tym momencie nie spełniasz punktu wyżej. jeśli to ta druga strona odeszła i nie chce już wrócić, to lepiej daj se siana. Tylko rozdrapiesz stare rany...niebezpieczna gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
nie. jak sie spotkamy na ulicy to rozmawiamy o codziennych pierdolach. moze dlatego ze do bylych nic nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala miii CZY ROZMAWIACIE O TYM CO KIEDYS WAS łąCZYłO I O TYM CO JESZCZE DO SIEBIE CZUJECIE??? mnie z moja ex nic juz nie łaczy wiec nie gadam z nia nawet na gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawia sie o uczuciach które były tylko o tym co robi , jak mu sie zycie ułozyło po co rozdrapywac rany nie mam kontaktu z byłym faceemt z którym byłam 5 lat bo nie chiał czuje zal ze od niego odeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×