Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DupcyngierZZapluskwokęsów

wyjaśniło się w końcu ?

Polecane posty

2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

kto jest prawdziwym mężczyzną na kafe wg lexa ?

No ty sie nie łapiesz do pierwszej setki 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie przebić faceta który spłodził 3 samców i 3 dęby posadził z tej okazji, a 0 dziewczynek. Mocne męskie geny.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu się ukrywa przed babką Boni 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

wiem jestem pierwszy od końca

chcę wiedzieć z kim przegrałem

obstawiam że w kategoriach Leksa będziesz gdzieś na nizinach męskości, razem z Januszami kafeterianek 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

kto jest prawdziwym mężczyzną na kafe wg lexa ?

Tak, ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Isk^a napisał:

Trudno będzie przebić faceta który spłodził 3 samców i 3 dęby posadził z tej okazji, a 0 dziewczynek. Mocne męskie geny.😁

Mówisz serio? Dla mnie Leksiu jest antytezą prawdziwej męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

wartościujesz noworodki ?

Pytasz kto jest prawdziwym mężczyzną no to piszę o męskich potomkach. Zapytaj kto prawdziwą kobietą będzie że matka 3 córek😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy który dewaluuje i liże doope na przemian jak niezrównoważona pindzia jest najbardziej męski 

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty88 napisał:

Mówisz serio? Dla mnie Leksiu jest antytezą prawdziwej męskości

He he😄 

Gdyby na serio temat poruszyć, to bym rozprawkę musiała napisać co o tym myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Pytasz kto jest prawdziwym mężczyzną no to piszę o męskich potomkach. Zapytaj kto prawdziwą kobietą będzie że matka 3 córek😝

chcesz powiedzieć że twój tato jest niemęski ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Definicja prawdziwego mezczyny wg chatu GPT.

Pojęcie "prawdziwego mężczyzny" jest subiektywne i zmienia się w zależności od kultury, czasów oraz osobistych przekonań. Tradycyjnie, w wielu kulturach utożsamiano to określenie z pewnymi stereotypowymi cechami, takimi jak siła fizyczna, zaradność, czy odpowiedzialność za rodzinę. Jednak współcześnie znaczenie tego terminu staje się coraz bardziej złożone i różnorodne. Oto kilka wartości, które często są kojarzone z byciem "prawdziwym mężczyzną" w nowoczesnym kontekście:

1. Odpowiedzialność:

"Prawdziwy mężczyzna" bierze odpowiedzialność za swoje życie, decyzje i działania. Stara się wypełniać swoje obowiązki wobec siebie i innych, niezależnie od okoliczności.

2. Empatia i zrozumienie:

Cechą prawdziwej dojrzałości jest umiejętność empatycznego słuchania i wspierania innych. Prawdziwy mężczyzna jest w stanie zrozumieć potrzeby innych, okazuje troskę i dbałość o swoich bliskich.

3. Emocjonalna inteligencja:

Nie chodzi tylko o bycie silnym fizycznie, ale również o umiejętność radzenia sobie z emocjami. Prawdziwy mężczyzna nie boi się okazywać uczuć, przyznać do słabości, a także szukać pomocy, kiedy jest to konieczne.

4. Szacunek do innych:

Szacunek wobec innych osób, bez względu na płeć, wiek czy status społeczny, jest kluczową cechą prawdziwego mężczyzny. Traktowanie wszystkich z godnością i równą wartością jest fundamentem dojrzałości.

5. Odwaga i zdolność podejmowania decyzji:

Nie chodzi tu tylko o fizyczną odwagę, ale również o gotowość do podejmowania trudnych decyzji i brania odpowiedzialności za ich konsekwencje. Prawdziwy mężczyzna nie unika trudnych sytuacji, ale stara się stawić im czoła.

6. Partnerstwo i równowaga w relacjach:

Prawdziwy mężczyzna widzi relacje jako partnerstwo. Szanuje równowagę w związku, jest zaangażowany, dzieli się obowiązkami i wspiera drugą stronę, dążąc do wspólnych celów.

7. Autentyczność i uczciwość:

Bycie autentycznym, wiernym swoim wartościom i uczciwym wobec siebie oraz innych to kolejne kluczowe cechy. Prawdziwy mężczyzna nie udaje kogoś, kim nie jest, i nie manipuluje, aby osiągnąć swoje cele.

W dzisiejszym świecie "prawdziwy mężczyzna" to ktoś, kto potrafi znaleźć równowagę pomiędzy siłą a wrażliwością, odwagą a czułością, tradycją a nowoczesnością. Jest to człowiek, który dąży do osobistego rozwoju i dba o swoje relacje, niezależnie od stereotypów i presji społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Nie bo ja.

Ziemniak po mnie, ty trzecie miejsce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

chcesz powiedzieć że twój tato jest niemęski ?

Mój tato to rodo😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Isk^a napisał:

He he😄 

Gdyby na serio temat poruszyć, to bym rozprawkę musiała napisać co o tym myślę. 

Nie musisz odpowiadać, gdybyś tak nie uważała to nie marnowałabyś 2 lat życia na priwach z Leksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A nie matka 3 synów? 😄

Coś sugerujesz?😀🎈🎁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zepsuty napisał:

Ziemniak po mnie, ty trzecie miejsce 😄

A jesli dodam, ze rosnie mi wlos na brodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Lex sie chyba nie lapie na definicje prawdziwego mezczyzny.

Czy Lex z kafeterii jest męski?

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Lex z Kafeterii to postać popularna na forum Kafeteria, gdzie wielu użytkowników tworzy własne teorie na temat jego tożsamości. Istnieje wiele dyskusji na temat tego, czy Lex jest mężczyzną czy kobietą, ale jednoznaczne informacje na ten temat nie są dostępne. Lex pozostaje postacią tajemniczą, co dodaje do jego wizerunku dodatkowego zainteresowania wśród użytkowników.

Czy Ty masz jakieś przemyślenia na temat jego tożsamości?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty88 napisał:

Nie musisz odpowiadać, gdybyś tak nie uważała to nie marnowałabyś 2 lat życia na priwach z Leksem.

Pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...🎶😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×