Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alinka23

Czy to normalnie ze szczeniak tak czesto sika?????

Polecane posty

czy to jest normalne ze moj szczeniak od godziny 8 rano juz 4 razy robil siku????,w ciagu godziny robil 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety normalne
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarwilam sie juz ze moez ma cos z pecherzem:-( tak sie zdziwilam,a od kiedy powinien juz mmniej sikac? ma 8 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo dlugo??? to znaczy ile mniej wiecej/ ucze go sikania na gazetke narazie bo nie mozemy na dwor wychodzic ze wzgledu na kwarantanne oj bo ciezko by bylo latac tak z nim co 15 min siku na dowr:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy piesek inaczej zalapuje, jeden nauczy sie ladnie sikac w miesiac innym zajmuje to pol roku, ja mialam 2 psy. Suczka sikala do roku czasu, mimo ze wychodzilo sie z nia doslownie co chwila na dwor, a pies zalapal szybko i mogl wytrzymac pol dnia. Wiec jak minie czas kawarantanny wychodz z nim czesto, im bedzie starszy tym bardziej bedzie panowal nad potrzebami fizjologicznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne wychodzic,i wiem ze trzeba cierpiwosci,tylko to troche meczace latac co chwile na dwor,narazie sprubuje z gazetka,bede pwoli zmniejszac ejj ilosc az wkoncu poloze gazetke pod drzwi i ktoregos dnia w ogole ja zabiore,ciezka praca z nauka sikania u szczeniat:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bokserka sikała w nocy do pół roku, bo w dzien to wychodziliśmy z nią często, jak malutka, to nawet co pół godzinki na sekundę na trawnik, po spaniu, po jedzeniu potem co 2 godzinki, jak miala pół roku to wychodziła 3 razy na dzień i tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to bardzo zazdroszcze,a jak uczylas sikania pieska na trawnik? ile wtedy mial piesek? moj narzaie 8 tyg i bojesie z nim wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zabawi, po jedzeniu, po spaniu trzeba wyjśc z psem na dwór, bo jak narazie sam jest za mały żeby wiedzieć gdzie ma się załatwiać. Do 4 miesiaca psy nie umieja trzymac moczu, jak dzieci dlatego tak sikaja gdzie popadnie. Wychodz z pieskiem na dwór, mój miał 8 tyg jak go przywiozłam i od poczatku wychodził na dwór. Ja mam teraz gorzej bo juz nie sika w domu ale teraz zaczał sie problem z tym, ze mnie gryzie po nogach mimo iż ma zabawke do gryzienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he:-) moj tez lubi i gryzie co popadnie ale ja zabraniam:-) a co do wychodzenia to wole posluchac rad weterynarzy i zosatc z pieskiem zanim nie zaszczepie go 3 razy,wole nie ryzykowac ze cos zlapie,a bedac z nim raz na podworku,jadl trawe i chcial odchody wachac,wiec boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabrowa1908
czesc mam pieska 8 tyg, ciaglesika i sika czy to normalne jest po 2 szczepieniu czy mozna juz powoliwychodzic z nim na dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezalinka
Poloz mu szmatke, na ktora ma sikac.On czyje tam zapach zwsze tam pojdzie siusiu.Ale oprocz tego trzymaj go w cieple, bo moze jest przeziebiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
mój piesek też ma 8 tygodni i sika co moment,kupy też robi często,choć wcale dużo nie jada. Ja w momencie jak widzę,że sika,pozwalam już dokończyć-trudno i od razu wystawiam na dwór,bo mam taka mozliwość,więć Ty może też od razu go stawiaj na gazecie,ale nie po minucie ,tylko w momencie ,kiedy skończył,bo piesek po minucie już zapomina co się działo przed tą minutką-tak samo jest jak coś przeskrobie to nie można go już po minucie karcić ,bo on zapomniał co zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caisha
Moj owczarek niemiecki skonczyl 3 miesiace, w ciagu dnia wychodze z nim czesto, srednio co 2 godziny, wiec w domu nie robi. Niestety w nocy sika i robi kupe w pokoju. Nie wiem jak go strofowac zeby tego nie robil, bo nie `lapie go na goracym uczynku` Gazet zadnych nie rozkladam, bo nie chce zeby myslal ze moze w domu sie zalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojeSkromneZdanie
Również mam Owczarka Niemieckiego Długowłosego. Sunia ma już 3 miesiące z hakiem i niestety... potrafi zrobić 3x w ciągu godziny. Kupke tez dość często robi ale nie az tak. około 5x razy dziennie. U mnie jest taki problem, ze nawet jak poloze gazety co za 2 sekundy nie będzie ich tam, gdzie były bo moja sunia uwielbia rozrabiac :) Jeżeli narobi w domu to nie karce jej za to.. to maluch.. w przeliczeniu na ludzkie lata ma około 1,5 roczku, wiec nic dziwnego ze jeszcze nie trzyma moczu. Sprzatam to bez słowa, bo to moja wina ze nie dopilnowałam, a jak wyjde z nia na dwor i tam się załatwi, od razu jak kuca mowie ,,dobra sunia" a jak skończy to nagradzam ja smakołykiem :) mysle ze w ten sposób nauczy się, co jej się bardziej oplaca.. Smakolyk powinien być taki za którym zwierze przepada! nie cos co może dostać na codzien. Najlepiej wybrać ten jeden jedyny smakołyk wlasnie na nagradzanie nim za ta konkretna rzecz. Przy nauce koment proponuje psie ciasteczka, albo rzucac karme, jeśli pies ja lubi :) i co najważniejsze! jeżeli chcesz stosować metode klikerowa, bron boze nie klikaj jak pies się zalatwia! Bo wtedy przerwie te czynność i od razu podleci po nagrodę (która musisz dac bo taka jest umowa) a reszte potrzeb, których nie zrobil na dworze, zrobi w domu- proste. Co do gryzienia to już w ogole odrębny temat i rownie ciezki orzech do zgryzienia, co sikanie w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detelinka
moje skromne zdanie dobrze pisze, metoda ze smakołykiem u mojej suni zadzialala ale najpierw na gazetce bo nie chcialam z nia wychodzi tak czesto w zimie, potem na wiosne znowu uczenie ze sika sie na dworze. Długo to zajelo ale juz jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×