Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniec milosciiii

Wasz facet mowi wam dzis ze juz was nie kocha !!!!

Polecane posty

Gość koniec milosciiii

Co robicie wtedy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam faceta :) I go nie planuję :P A jak by mi powiedział tak kobieta to pewnie bym poszedł postrzelać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie najbardziej ...
hehehe zalezy ktory facet bo mam 2. jak ten oficjalny to ide do kosciola dac na msze zeby mu sie nie odwidziało a jak ten 2 to wpadam w depresje... na tydzien hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec milosciiii
dziwki ktore zdardzaja i popapracny nie maja glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denko od butellki
nie chce sobie nawet wyobrażać bo jest jedyną bliską mi osobą która wie o mnie wszytsko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie ucieszyla
ze mial odwage mi to szczerze wyznac w cztery oczy ;) Bo ja sie dowiedzialam przypadkiem, ze moj nigdy mnie nie kochal :O Szkoda, ze mnie tyle czasu oszukiwac... :( naprawde lepiej wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Ja dowiedziałam sie tydzien temu po 3 latach. Jestem załamana nie mam ochoty żyć momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denko od butellki
ej bez kitu, z miejsca psycholog byłby mi potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się ma 21 lat i facet zostawia to faktycznie - nie ma po co żyć :D Faktycznie - skocz z okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczałabym się i odeszła... Naszczęscie nie mam faceta i mi to nie grozi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denko od butellki
popaprany, ja mam 20a facet taki jak on to sie rzadko zdarza :D skoczyłabym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7677
Niech odchodzi jak najszybciej, szkoda mojego czasu i nerwów. Trzeba go opłakać, pozbierać się i robić to co by się robiło fajnego gdyby go nie było (np imprezy z powrotami bez tłumaczenia się, wyjazdy spontaniczne itd). Tylko proszę żeby mi odpowiedział dlaczego przestał mnie kochać i kiedy się to stało. (To nie teoria, raz tak było.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
3 lata z nim to bardzo dużo :/ Nie chce sie zabic to nie tak po prostu nie mam dla kogo żyć nie mam bliskiej osoby straciłam ją właśnie. Stwierdził, że sie wypalił po kłótniach :( i że pasowaliśmy do siebie tylko w oczach innych. Fajnie ze po 3latach to zauwazyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Kolorowe kredki -> my też mamy sie przyjaźnić, ale ja ciągle kocham :( Jaki był powód zerwania u Ciebie? Poznał inną? Moj nie ale stwierdził, że chce być szczęśliwy z kim innym, poznać kogoś nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...tacy są mężczyźni :) Trzeba wierzyć, że los się do nas uśmiechnie a Ci mężczyźni, którzy nagle przestali nas kochać będą żałować kiedyś swojej decyzji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to się płakać chce jak widzę dwudziestokilkuletnie paniusie, które ryczą bo je chłopak zostawił... ojejku - rzeczywiście straszne. Lepiej teraz niż po 10 latach małżeństwa... "taki jak on to sie rzadko zdarza" W jakich kategoriach - że Cię zostawił? Znaczy, rzadko Cie ktoś zostawia? Czy może, że taki super był? Jeśli taki był super kochający i w ogóle to czemu zostawił? Jak się kocha to się nie zostawia. Koniec i kropka. Ofiary losu... Kiedy przestaniecie się nad sobą użalać co? Brać się za życie - na jednym kolesi czy pannie świat się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec milosciiii
nie mozna sie przyjaznic po zwoazku to bolesnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
Popaprany ---> Jesteś bez uczuć :/ Jak można tak pisać!! Ja tą osobę pokochałam do granic możliwośći dalej mi na niej zależśy martwie się o nią i przywiązałam się jak do nikogo tak dobrze nam było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były stwierdził, że nie potrafi kochać i męczy go bycie w związku. To typowy indywidualista. Miał trudne dzieciństwo, nie zaznał miłości i stwierdził, że nie potrafi kogoś kochać. Przyjaźnimy się, byłby w stanie zrobić dal mnie wszystko, widzę jak się troszczy i jak mu zależy...ale...no właśnie, nie chce ze mną być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaaa
nie mozna nikogo zmusic do milosci, jesli nie kocha, to trzeba do zaakceptowac, nawet jesli boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do eunika21 => skąd wniosek, ze jestem bez uczuć? Z wiekiem nauczysz się odróżniać uczucia od rozczulania się :) Nie rób z siebie ofiary losu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunika21
To by mniej zabolało. Mój chce z kim innym sprobować nikogo nie zna nie wie z kim ale po prostu z kim innym. Uciekł bo mieliśmy problemy :( Boże ja już nie zaufam facetowi żadnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, jaka szkoda... eunika21 nie zaufa już żadnemu facetowi... Mamy się tym przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×